دستگاه افزودنی مجهز به هوش مصنوعی | امنیت حرفه ای


جدید از سازنده IDS جعبه هوش مصنوعی برای نظارت، DV-1304-A است. سازندگان گزارش می دهند که دستگاه منطبق با NDAA از طریق یک جعبه الحاقی چهار کاناله، ویدیوی هوش مصنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد، به این معنی که نیازی به نرم افزار تجزیه و تحلیل یا ارتقاء به دوربین های هوش مصنوعی لبه ای نیست.

دستگاه هوش مصنوعی امکان تجزیه و تحلیل چند منظوره را از یک دوربین بدون نیاز به کالیبراسیون می دهد. این جعبه که با موتور یادگیری عمیق IDIS از قبل نصب شده است، می تواند به ضبط کننده های ویدئویی شبکه (NVR) متصل شود. با استفاده از شرکت DirectIP با فناوری plug-and-play، کاربران می توانند جعبه های بیشتری را برای گسترش سیستم خود مستقر کنند. یک کسب‌وکار کوچک و متوسط ​​می‌تواند ارزش هزینه‌های خود را برای ویدیویی که شرکت محصول اضافه می‌کند، به حداکثر برساند، و رویکردی فعالانه برای امنیت و ایمنی، بدون هزینه‌های مجوز مداوم، اتخاذ کند.

تجزیه و تحلیل ها شامل تشخیص اشیا – از جمله افراد، اتومبیل ها و دوچرخه ها – عبور از خط، تشخیص پرسه زدن و تشخیص چهره، با جستجوی رویداد است. با استفاده از نرم افزار مرکز IDIS و یا مجموعه راه حل IDIS VMS (نرم افزار مدیریت ویدئو)، اپراتورها می توانند اعلان های بلادرنگ را برای نظارت بر رویدادهای روزمره و دریافت هشدارها در مورد تهدیدات احتمالی پیکربندی کنند. سازندگان اضافه می‌کنند که این امر نیاز به کارکنان امنیتی برای نظارت بر جریان‌های نظارتی متعدد را کاهش می‌دهد و در نتیجه واکنش‌های سریع‌تری به حوادث و نتایج مثبت‌تر ایجاد می‌کند.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا، در تصویر، می‌گوید: «تحلیل‌های ویدیویی یادگیری عمیق نقشی حیاتی در ایجاد یک رویکرد پیشگیرانه برای مدیریت ایمنی و امنیت، در عین حال افزایش کارایی عملیاتی دارند. راه‌اندازی DV-1304-A راه‌حل‌های پلاگین و بازی واقعی IDIS را برای طیف وسیعی از برنامه‌ها ایجاد می‌کند. این دستگاهی مبتکرانه و در عین حال مقرون به صرفه است که تمام مزایای ویدیوی هوش مصنوعی را بدون برچسب قیمت مرتبط ارائه می‌کند تا وعده IDIS را در مورد هزینه کل مالکیت پایین تضمین کند.

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/ai-powered-add-on-device/