دستگاه سیگنال دهی یک مسیره | امنیت حرفه ای


شرکت تولید کننده سیگنال آلارم CSL دستگاه سیگنال دهی زنگ تک مسیری را راه اندازی کرده است. دیجی ایر پرو 3 جدیدترین نسخه DigiAir Pro است که سیگنال هشدار تک مسیری را برای تاسیسات امنیتی و آتش نشانی ارائه می دهد.

DigiAir Pro 3 در دو نوع رادیو و LAN عرضه می شود و برای سفارش از ARC ها (مراکز دریافت زنگ هشدار) در دسترس است. DigiAir Pro 2 Fire تا زمان انتشار نسخه جدید EN54 در دسترس باقی خواهد ماند.

به گفته سازنده، DigiAir Pro و DigiAir Pro 2 در نزدیک به 50000 نصب در سراسر اروپا مورد استفاده قرار گرفته‌اند. پس از بازخورد نصابان، DigiAir Pro 3 از نظر اندازه کاهش یافته است تا در تمام کنترل پنل‌های پیشرو صنعت جا شود. تمام ویژگی های دیگر DigiAir Pro 2 یکسان باقی می مانند. تغییرات دیگر عبارتند از:

دستگاه کوچکتر (همان اندازه DigiAir Pro اصلی):
فقط رادیو – 75 میلی‌متر (ساعت) × 115 میلی‌متر (وزن) × 16 میلی‌متر (د).
فقط LAN – ۷۵ میلی‌متر (ساعت) × ۱۱۵ میلی‌متر (وزن) × ۲۳ میلی‌متر (د).

دو خروجی و هشت ورودی

راهنمای سریع دیجیتال: DigiAir Pro 3 بدون راهنمای سریع چاپی تحویل داده می شود. درعوض، یک کد QR در داخل جعبه به نصاب‌ها اجازه می‌دهد تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق «منطقه نصب‌کننده» سازنده اسکن کرده و به آن دسترسی داشته باشند. صفحه اختصاصی جدید DigiAir Pro 3 شامل راهنمای سریع دیجیتال، سوالات متداول و پیوندهایی به راهنماهای تکمیلی است.

راب ایوانز، مدیر فروش CSL، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که عرضه مورد انتظار DigiAir Pro 3 را اعلام می کنیم. در حال حاضر یک راه حل بسیار محبوب، اندازه کاهش یافته اکنون به این معنی است که محصول برای هر پنل یا نصبی مناسب است.”

بازدید کنید https://www.csl-group.com/uk/products/digiair-pro.html.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/alarms/single-path-alarm-signalling-device/