دستگاه ضد سرقت خودرو | امنیت حرفه ای


جدید از سازنده پنل آلارم پیرونیکس CarDefender است. وسیله ای برای امنیت وسایل نقلیه برای جلوگیری از سرقت وسیله نقلیه (به ویژه سرقت بدون کلید)، این محصول در صورت تلاش برای سرقت، زنگ خانه را به صدا در می آورد. کاربرانی که اخطار اولیه دریافت می کنند می توانند 999 زنگ بزنند.

Laurence Kenny، مدیر بازاریابی Pyronix، گفت: “CarDefender یک دستگاه پیشگام برای صنعت ما است. خیلی خوب است که بتوانیم راه حلی کاملاً جدید برای تشخیص سرقت خودرو به بازار ارائه دهیم.»

با کار با محصولات Pyronix، CarDefender وسایل نقلیه را در محدوده خانه بی‌سیم صفحه کنترل ایمن می‌کند. دارای یک شتاب‌سنج سه محوره با سه حالت تشخیص قابل تنظیم است که می‌تواند شوک یا شیب را تشخیص دهد. دستگاه را می توان به گونه ای تنظیم کرد که فقط برای شوک، فقط شیب، یا اگر شوک یا کج تشخیص داده شود، راه اندازی شود. پایه لاستیکی سیلیکونی با رنگ روشن به کاربر اجازه می‌دهد آن را به عنوان بازدارنده بصری به فرمان خودرو ببندد.

لورنس اضافه کرد: «پیشنهاد جدید تعهد ما را برای ارائه مداوم راه حل‌های نوآورانه به نصابان خود انجام می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا رشد خود را افزایش دهند و ارزش واقعی مشتری را ارائه کنند. ما واقعاً خوشحالیم که CarDefender را منتشر کرده و راه حل امنیتی جدیدی ارائه می دهیم که از وسایل نقلیه در برابر سرقت محافظت می کند، علاوه بر ارائه راه حل های امنیتی و ایمنی برای خانه ها و ساختمان های تجاری.

این محصول با یک PCB با روکش منطبق ارائه می شود (از آنجایی که دستگاه دارای رتبه IP نیست، برای شرایط خیس، مرطوب یا جایی که در معرض عناصر قرار دارد توصیه نمی شود). دارای یک سال عمر باتری و دو سال گارانتی می باشد. بازدید کنید www.pyronix.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/alarms/car-anti-theft-device/