دستگاه مه پاش | امنیت حرفه ای


توزیع کننده کسی از طریق مشارکت انحصاری خود با بخش امنیت ATM به محدوده تشخیص نفوذگر خود اضافه کرده است. Norbain دستگاه Defender Fog دستگاه ATM را توزیع خواهد کرد. شرکت ها آن را به عنوان یک واحد مه پاش آبی 12 ولتی برای استفاده اداری و خانگی توصیف می کنند.

مارک فیلد، MD Norbain، گفت: “این یک راه حل مه پاش فوق العاده، مقرون به صرفه است که کاملاً مکمل راه حل های امنیتی موجود ما برای شناسایی مزاحمان است. ادغام آن در سیستم‌های هشدار موجود بسیار آسان است و جعبه‌ای عرضه می‌شود و آماده نصب است، بنابراین نیازی به کار اضافی M&E برای اتصال آنها نیست.

ما از داشتن دستگاه خودپرداز خرسندیم و با نصابانی که از طرف آنها در چندین بخش از جمله بانک‌ها، زندان‌ها، دولت، تاسیسات و زیرساخت‌های حیاتی متمرکز هستند صحبت می‌کنیم.»

واحدها یک مه آبی ساطع می کنند تا آن را از دود متمایز کند و به پلیس اجازه می دهد تا وارد محل شما شود، زیرا می داند که انجام این کار بی خطر است. آنها جمع و جور هستند و بنابراین شرکت ها می گویند برای دفاتر پشتی، انبارها، گاراژها و ساختمان های خارجی، بانک ها، راه آهن ها و خرده فروشان و همچنین مکان های دورافتاده یا روستایی مناسب هستند.

درباره دستگاه مه پاش بیشتر بدانید: https://norbain.com/p/intruder-detection/internal-detection/fogging-devices/atmsecurity/atmsecurity-defender-fogging-device.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/fog-device/