دستگاه های خروج اضطراری | امنیت حرفه ای


سازنده محصولات امنیتی فیزیکی آسا آبلوی برای درب‌های آلومینیومی با میله‌های عمودی مخفی (CVR)، طیف جدیدی از میله‌های فشار، پد فشاری و دستگاه‌های پانیک و خروج اضطراری نوار لمسی طراحی شده است.

این محصولات برای ساخت و سازهای جدید و بازسازی در پروژه های خصوصی و تجاری، مانند فضاهای خرده فروشی و مهمان نوازی هستند. همچنین می‌توان محصولات را به متداول‌ترین محصولات سخت‌افزاری نصب کرد، که سازنده آن‌ها را برای پروژه‌های RMI (تعمیر، تعمیر و نگهداری و بهبود) در بخش عمومی مناسب می‌سازد.

این سخت‌افزار به‌طور مستقل آزمایش شده و مطابق با استانداردهای EN 1125 و EN 179 مطابقت دارد و به طور کامل با استانداردهای UKCA و CE مطابقت دارد و PAS 24 را به عنوان جزئی از یک درب – یک الزام امنیتی در بسیاری از ساختمان‌های تجاری، پاس کرده است. این شرکت اضافه می‌کند که برای تکمیل تست PAS 24 نیازی به نگه‌دارنده یا جزئیات درب اضافی نیست. می‌افزاید که می‌تواند از طریق آزمایشگاه آزمایشی معتبر UKAS به مشتریان در آزمایش PAS 24 کمک کند.

سخت افزار خارجی را می توان برای جلوگیری از ورود غیرمجاز قفل کرد، بدون اینکه بر توانایی کاربران برای فرار تأثیر بگذارد. شکل اهرم OAD و محصولات پانیک به برآورده کردن الزامات استاندارد بریتانیایی BS 8300 کمک می کند که “طراحی یک محیط ساخته شده در دسترس و فراگیر” را پوشش می دهد.

آلیسون استون از Assa Abloy می‌گوید: «با تکیه بر میراث خود در بازار سخت‌افزار درب‌های آلومینیومی، با مارک‌های ما مانند Adams Rite، ذخیره‌سازی طیف جدید برای مشتریان آسان‌تر و نصب ساده‌تر است و در زمان و هزینه آنها صرفه‌جویی می‌شود. به لطف تخصص داخلی ما، محصولات ما در بریتانیا طراحی، آزمایش و تولید شده اند – امنیت زنجیره تامین و تضمین کیفیت را ارائه می دهند. هنگام ایجاد طیف جدید، ما به بازخورد مشتریان گوش داده ایم و محصولاتی را توسعه داده ایم که مقرون به صرفه هستند و فوراً با مجموعه درب های PAS 24 و غیر PAS 24 سازگار هستند و نیاز به نگهداری اضافی و/یا ساخت درب را کاهش می دهند. به‌علاوه، به‌عنوان یک محصول قابل نصب، سریع نصب می‌شوند و می‌توانند فورا زیبایی و ایمنی ساختمان را ارتقا دهند.»

سازندگان می‌افزایند که طیف جدید را می‌توان روی درب‌های دوتایی تکی یا بدون تغییر استفاده کرد و هر دو میله فشار و نوار لمسی را می‌توان در محل برش داد که امکان تناسب سفارشی‌تر را فراهم می‌کند.

بازدید کنید https://www.assaabloy.com/uk/en/solutions/products/panic-and-emergency-exit-hardware/concealed-escape-hardware-for-aluminium-doors.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/emergency-exit-devices/