دستگاه های SmartPOS Digitisor Deposita می توانند کسب و کار شما را توسعه دهند – شماره 8 2022 – سپرده گذاری

آمارهای اخیر نشان می دهد که پرداخت های دیجیتال در حال افزایش تقاضا در سرتاسر جهان است و Deposita برای پاسخگویی به این نیاز، طیف جدیدی از Digitisor Android SmartPOS را توسعه داده است. SmartPOS N910 Pro و N700 (بدون چاپگر) راه حل های پرداخت بدون درز را ارائه می دهند.

در چند سال گذشته، الگوهای خرید مصرف‌کننده به طور چشمگیری تغییر کرده است که منجر به تغییر چشم‌انداز پرداخت‌ها شده است. پیشرفت‌های فن‌آوری باعث شده تا پرداخت‌ها سریع‌تر – در مقیاس محلی و جهانی – آسان‌تر و راحت‌تر شوند.


منبع: https://www.securitysa.com/18184R

دستگاه‌های SmartPOS Digitisor Deposita می‌توانند تجارت شما را توسعه دهند

شماره 8 2022 مالی (صنعتی)، مدیریت دارایی، EAS، RFID

Digitisor N910 Pro گواهی پرداخت کامل را برای هر نوع کسب و کاری ارائه می دهد. جذابیت بصری همراه با استعداد عملکردی یک دستگاه هوشمند، با قابلیت‌های پردازش سریع تراکنش‌ها. دوربین دوگانه از پرداخت کد 1D/2D پشتیبانی می کند.

• پردازنده 32 بیتی ARM Cortex A7 چهار هسته ای، 1.1 گیگاهرتز.

مزایا و ویژگی های کلیدی

در جستجوی راهی مقرون به صرفه تر برای افزایش کارایی در نقطه پرداخت هستید؟ Digitisor N700 برای طیف وسیعی از روش‌های پرداخت بهینه‌سازی شده است و راه‌حل پرداخت انعطاف‌پذیر عالی را ارائه می‌دهد و از روش‌های پرداخت متعدد با لمس یک دکمه پشتیبانی می‌کند. دارای دکمه اسکن اختصاصی، راه اندازی با یک لمس، تشخیص کد 1D/2D و اتصال راحت 4G/3G/2G.وام)

• دوربین دوگانه پشتیبانی از پرداخت کد 1D/2D.

• در کف دست شما قرار می گیرد.

دستگاه های Digitisor N910 Pro و N700 SmartPOS برای خرده فروشان و تامین کنندگان SMME مناسب هستند که به دنبال بهبود تجربه پرداخت مشتری خود هستند. پایانه های N910 Pro و N700 SmartPOS همه نقاط تراکنش را پوشش می دهند، اعم از بدون مراقبت، چند خط، داخل فروشگاه، خارج از منزل یا موبایل. آنها همچنین آخرین استانداردهای امنیتی را دارند و از هر روش پرداخت بدون نقد پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، امکانات چند رسانه ای آنها صرف نظر از بخش یا صنعت، یک تجربه غنی برای مصرف کننده ارائه می دهد.

• گزینه های پرداخت متعدد.

• دارای گواهی برای پرداخت های امن.

• فوق العاده نازک و سبک وزن.

هر دو پرچمدار Deposita N910 Pro و N700 دارای ویژگی های استاندارد زیر هستند: