دموهای زنده در اکسپو | امنیت حرفه ای


این نمایشگاه بین المللی امنیت هنگام بازگشت به لندن المپیا در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۲۷ و ۲۸ سپتامبر، خط‌آپ برای منطقه دولتی خود را اعلام کرده است.

با حضور مسئولین کنترل مرز، حمل‌ونقل، امنیت، تروریسم، تجارت، بخش خصوصی، بازدیدکنندگان دعوت می‌شوند تا به بحث، شبکه‌سازی و کشف آخرین پروژه‌ها و طرح‌های ادارات و سازمان‌های دولتی بریتانیا بپردازند. این شامل مرکز امنیت و انعطاف پذیری مشترک (JSaRC)، پلیس ضد ترور، پلیس حمل و نقل بریتانیا، دفتر امنیت ملی مبارزه با تروریسم (NaCTSO)، صادرات دفاع و امنیت بریتانیا (UKDSE)، نیروی مرزی و شتاب دهنده دفاع و امنیت (DASA) می شود.

برای اولین بار، نمایشگاه از خدمات FCDO (خدمات دفتر خارجی، مشترک المنافع و توسعه) استقبال می کند، یک صندوق تجاری که خدماتی را برای حمایت از دیپلماسی، توسعه و دفاع برای دولت بریتانیا ارائه می دهد. آنها همچنین به دولت های خارجی و سازمان های بین المللی مرتبط با بریتانیا خدمات و مشاوره ارائه می دهند. تیم مکان‌های در دسترس عموم (PALs) که بخشی از گروه امنیت داخلی در وزارت کشور هستند، نیز در حال نمایشگاه هستند. به علاوه آزمایشگاه ملی هسته‌ای بریتانیا (NLL)، یک ارائه‌دهنده فناوری خدمات هسته‌ای متعلق به دولت بریتانیا که کل چرخه سوخت هسته‌ای را پوشش می‌دهد.

شرکت کنندگان می توانند تظاهرات زنده را در منطقه دولتی تماشا کنند. نیروی مرزی یک ون کلاسیک کمپر فولکس‌واگن را به همراه خواهد آورد تا نشان دهد که چگونه می‌توان فضا را در داخل یک وسیله نقلیه توسط یک قاچاقچی استفاده کرد. بوچ – یک سگ آموزش دیده نیروی مرزی – نشان می دهد که چگونه به دنبال کالای قاچاق پنهان می شود.

همچنین تیم ملی جستجوی عمیق (NDRT) وجود خواهد داشت – که کشتی های تجاری را با استفاده از دستگاه تنفسی و تجهیزات پزشکی برای جستجو و نجات در فضای محدود جستجو می کند. NDRT با آژانس جنایی ملی (NCA) و سایر آژانس های اطلاعاتی برای ایجاد اختلال در عرضه مواد مخدری که از طریق دریا وارد بریتانیا می شود، همکاری می کند.

کنفرانس رایگان این رویداد و دارای گواهینامه CPD، مقامات دولتی را گرد هم می آورد تا درباره موضوعات امنیتی بحث کنند. در میان سخنرانان تایید شده گروهبان پیتر لوکاس، جامعه و تعامل تجاری، تیم خدمتگزار پروژه ملی – پلیس شهر لندن در روز اول هستند. او نحوه استفاده مجریان قانون از Servator و See Check and Notify (SCaN) را برای ایجاد اختلال در شناسایی خصمانه پوشش خواهد داد.

در روز دوم، کنفرانس کیت داونز، مدیر طراحی جرم – پلیس حمل و نقل بریتانیا را می شنود. کیت مدیر ملی واحد طراحی جرایم (DOCU) است که در آنجا مسئولیت طراحی جرم و ارائه مشاوره آسیب‌پذیری به شرکای داخلی و خارجی را بر عهده دارد. آنیتا فرند، رئیس شتابدهنده دفاعی و امنیتی – شتابدهنده دفاعی و امنیتی، کار DASA را بررسی خواهد کرد.

همچنین در روز دوم کنفرانس بین‌المللی ریسک و تاب‌آوری، که توسط شریک کنفرانس، Resilience First پشتیبانی می‌شود، با توصیه‌های بیشتری از سوی کسانی که در ایجاد آن نقش داشته‌اند، به موضوعات سیاست‌گذاری در سطح بالا می‌پردازد. وزیر تاب آوری و کارآمدی دولت، تحولات پس از همه گیری در رویکرد دولت به برنامه ریزی و اجرای تاب آوری را تشریح خواهد کرد. این پست از وزیر دفتر کابینه در ارائه سیاست های دفتر کابینه حمایت می کند و مسئولیت کارآمدی، برنامه ریزی انعطاف پذیری و امنیت سایبری را بر عهده دارد.

در اجلاس جهانی مبارزه با ترور و جرایم جدی و سازمان‌یافته، که توسط SkopeNow حمایت می‌شود، شرکت‌کنندگان می‌توانند صدای Shaun Hipgrave، مدیر حفاظت و آماده‌سازی – گروه امنیت داخلی (HSG) و تیم مکان‌های در دسترس عموم (PALs) را بشنوند. مطمئناً موضوع Protect Duty پیشنهادی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه دارای یک شورای مشورتی 68 نفری از صنعت است. از جمله اعضای جدید Anna-Liisa Tampuu، رئیس مشترک گروه منافع ویژه امنیت فراگیر، موسسه امنیتی؛ ساتیا رای، مدیر برابری، تنوع و شمول، IPSA؛ Letitia Emeana، رئیس امنیت Unilever که ریاست بخش ASIS UK را بر عهده دارد. و Beena Chester، مدیر تعامل تجاری، Resilience First.

Rachael Shattock، مدیر رویداد نمایشگاه بین المللی امنیت، گفت: «ما به خود می بالیم که جایی هستیم که رهبران و کارشناسان امنیت جهانی، دانشگاهیان و متخصصان گرد هم می آیند تا با سیاست گذاران و رهبران دولتی در مورد آخرین چالش ها و روندها گفتگو کنند. امسال با تعداد زیادی از سخنرانان تاثیرگذار و با تجربه که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود با شرکت کنندگان هستند، استثنا نیست. هیچ رویداد دیگری وجود ندارد که پیوند حیاتی برای تقویت روابط بین دولت، صنعت، دانشگاه و کل جامعه کاربر نهایی ایجاد کند. ما مشتاقانه منتظر استقبال از مجموعه ای چشمگیر از نمایندگان دولت و جامعه امنیتی گسترده تر هستیم تا دو روز مهیج و روشنگر باشد.”

بازدید کنید https://www.internationalsecurityexpo.com.

عکس از مارک رو; محل نمایشگاه اکسپو در سال 2019.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/live-demos-at-expo/