دوام در طراحی همه چیز است – Smart Mining Security Solutions 2023

زمانی که نوبت به تشخیص چهره در صنعت ناهموار استخراج می‌شود، انقلابی رخ داده است، زیرا اثر انگشت مشکلات آشکاری با زمان لازم برای شستن دست‌ها قبل از لمس یک حسگر ظریف دارد. محصولات Invixium سریع و دقیق هستند، حتی در معدن ما، و غربالگری دمای کیت ارتقاء تعداد مراحلی را که برای فرد طی می‌کند تا ایمن و آسان به محل کار برسد، کاهش می‌دهد.

• دسترسی کارآمد کارکنان: زیرا زمان همیشه = پول.

• یکپارچه سازی قوی: شبکه های امنیتی می توانند در پیچیدگی غرق شوند. نیازی به ادغام نیست.

برای اطلاعات بیشتر با Pyro-Tech (توزیع کننده محلی Invixium) تماس بگیرید. +27 11 615 3438، [email protected]، www.pyro-tech.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19339R

• سادگی گردش کار: تجربه کاربری بصری همیشه یک نفس تازه است.

صنعت معدن نانوایی نیست. محیط سخت، آب و هوای شدید، ماشین آلات و ابزار آهنی یک واقعیت روزمره است، با این حال بسیاری از فناوری های مورد استفاده با همان مواد و اصول برای محصولات آشپزخانه طراحی شده اند. پلاستیک‌های شل و ول، شیشه‌های نازک و کامپوزیت‌های شکننده اکثر فناوری‌های پیشرفته فرضی تولید شده برای یکی از سخت‌ترین صنایع در تجارت را تشکیل می‌دهند.

• دوام: آب و هوا و تاثیر زیاد روزانه هستند، و همچنین در صورت عدم وجود راه حل مناسب، الزامات نگهداری نیز وجود دارد.

در مورد کنترل دسترسی ناهموار Invixium برای اولین کارخانه استخراج اورانیوم اردن در www.securitysa.com/*invix1 بخوانید. و در مورد Eastplats نصب غربالگری دمای بدون لمس Invixium در www.securitysa.com/*invix2.

دوام در طراحی همه چیز است

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، معدن (صنعت)، محصولات

• احراز هویت بدون لمس: ممکن است کووید به پایان رسیده باشد، اما استانداردهای بهداشتی و خطرات احتمالی هرگز پایان یافته است.

استخراج برای یک راه حل

هانلی هانسون، مدیر کل معدن Eastplats به شرح زیر است:

دلیل ساده تکثیر TITAN در بازار ممکن است ساده باشد، طراحی آنقدر بادوام که یک کامیون 5000 پوندی که روی آن حرکت می‌کند خراش برجای نمی‌گذارد (و آن‌ها ویدئویی برای اثبات آن دارند). با این حال، فرآیند طراحی و توسعه پشت تولید آن به قدری پیچیده است که باعث می شود کلاه سخت شما بچرخد. این راه حل به عنوان چند وجهی، چند عاملی و چند منظوره به بازار عرضه می شود، این راه حل ویژگی های متعددی را ارائه می دهد که شامل احراز هویت دقیق چهره، اثر انگشت یا رگ انگشت، غربالگری دما، تشخیص بدون ماسک، اتصال مدرن و تعداد بی شماری از RFID و تلفن همراه است. قابلیت های اعتباری اما این دوام فوق العاده TITAN است (از بدنه فلزی جامد بیرونی آن شروع می شود) که در خط مقدم جذابیت آن برای استخراج معدن جهانی است و چرا محبوبیت آن در سراسر صنعت گسترش یافته است و همچنین در مراکز معتبر فناوری و تجاری مانند MIT، آمازون، MOTF دبی و … پوسته.

طرح‌های Invixium و ساخت‌های بعدی، دنیای واقعی هستند. به عبارت دیگر، تمرکز بر حل مشکلات است، نه جابجایی محصول. و در حالی که TITAN پرچمدار آن پیشرفته ترین راه حل بیومتریک در بازار است، استاندارد جدیدی را با توجه به استحکام و دوام در صنعت تعیین کرده است زیرا آنها به گسترش فهرست جهانی تاسیسات ادامه می دهند. TITAN از کارخانه‌های معتبری مانند Eastern Platinum Limited آفریقای جنوبی و JUMCO اردن، تبدیل به راه‌حل جدید کنترل دسترسی و مدیریت نیروی کار در معدن شده است.

فراتر از شکاف‌های کنترل دسترسی اولیه و مدیریت نیروی کار، یک شرکت معدنی در سیستم بیومتریک خود به چه چیز دیگری نیاز دارد؟