دوربین‌های هوش مصنوعی برای تدارکات – نظارت هوشمند 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

مدیریت انبار تدارکات اکنون می‌تواند سایت را ایمن کند، دسترسی را کنترل کند و – با استفاده از دوربین‌های مجهز به هوش مصنوعی – هر رویداد غیرعادی را شناسایی کرده و به آن پاسخ دهد. این تضمین می کند که آنها می توانند فرآیندهای انجام شده در هاب لجستیک را به درستی و کارآمد مدیریت کنند و در عین حال امنیت کل سایت را افزایش دهند.

دوربین های هوش مصنوعی برای تدارکات

SMART Surveillance 2023 لجستیک (صنعت)، دوربین مدار بسته، نظارت و نظارت از راه دور، راه حل های یکپارچه

بیش از 800 دوربین نظارت هوش مصنوعی با کیفیت بالا، تجهیزات برای 60 نقطه کنترل دسترسی و یک سیستم مدیریت امنیتی یکپارچه توسط فناوری داهوا به یک انبار لجستیک بزرگ در اروپا عرضه شده است. علاوه بر این، دوربین‌های داهوا نصب یک ویدیوی تایم لپس را برای نمایش ساخت و ساز و نصب انبار – گام به گام فعال کردند.

علاوه بر این، VMS می تواند دستگاه های شخص ثالث قدیمی را نیز مدیریت کند. در نهایت، مدیریت توانست یک ویدیوی تایم لپس از ساخت و ساز و نصب سایت تهیه کند که اکنون به عنوان الگویی برای سایر سایت ها استفاده می شود. آنها همچنین قادر به تولید ویدیوهای تایم لپس از فرآیندهای خاص در انبار هستند تا به عنوان مطالعات موردی مورد استفاده قرار گیرند.وام)

راه حل داهوا

شبکه ای از بیش از 800 دوربین با هوش مصنوعی HD نصب شده است. اینها شامل دوربین های شبکه گلوله 2 مگاپیکسلی، دوربین های گنبدی کانونی ثابت 2 مگاپیکسلی IR با WizSense و دوربین های گلوله کانونی ثابت 2 مگاپیکسلی Lite Lite IP هستند. تجهیزات کنترل دسترسی نصب شده شامل کنترلرهای دسترسی 2 در، 2 طرفه و خوانندگان RFID ضد آب است که از RS485، Wiegand، Mifare و EM-ID پشتیبانی می کنند. همچنین یک DSS Pro V8 VMS ارائه شد که مدیریت مرکزی مقیاس پذیر، قابل اعتماد، قدرتمند و منعطف کل سیستم را ارائه می دهد.

مدیریت انبار به یک سیستم نظارت جامع برای نظارت بر فرآیندهای لجستیکی، شناسایی و مقابله با حوادث غیرعادی در اسرع وقت، و ارائه نظارت امنیتی و کنترل دسترسی در سراسر مجموعه نیاز داشت. به ویژه، آنها به سیستمی نیاز داشتند که بتواند مناطق کلیدی مرکز لجستیک مانند بار، مرتب‌سازی، بسته‌بندی، بارگیری و تخلیه و همچنین کنترل دسترسی کارکنان را کنترل کند. علاوه بر این، مشتری خواستار یک ضبط ویدیویی از کل ساخت و ساز و تجهیز انبار بود تا به عنوان مطالعه مرجع برای سایر سایت‌ها در سراسر اروپا استفاده شود.


منبع: https://www.securitysa.com/19899R