یکی از نمونه‌های این مجموعه فناوری که به طور مداوم در حال توسعه است، HDCVI TiOC است که با نام «دوربین سه در یک» نیز شناخته می‌شود. هنگامی که با یک ضبط کننده مجهز به هوش مصنوعی داهوا جفت می شود، چهار هشدار متمایز به طور پیشگیرانه از حوادث ناخواسته قبل از وقوع جلوگیری می کند – نور سفید مادون قرمز، چراغ های قرمز و آبی چشمک زن، هشدار صوتی و آژیر.

صبر کنید، بیشتر وجود دارد! از آنجایی که اکثر نمایشگرهای با وضوح بالا دارای نسبت تصویر 16:9 هستند – و اکثر دوربین های آنالوگ تصاویر را با فرمت 4:3 ​​نمایش می دهند – داهوا HDCVI 5MP سری A52C، A51B و A52B را با نسبت تصویر 16:9 ارائه می دهد. بدون کشش یا اعوجاج تصویر، جزئیات صحنه جدید ظاهر می شود تا کاربران هرگز اطلاعات مهمی را که می تواند یک عمل مجرمانه را حل کند، از دست ندهند.

در اینجا می‌توانید درباره فناوری نوآورانه TiOC ما، از جمله محصولات و مشخصات، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

HDCVI که در سال 2012 راه اندازی شد، به وعده کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه با ارائه ویدیوی HD از راه دور بر روی زیرساخت کابل کواکسیال موجود ادامه می دهد. و با این حال، همانطور که فروشندگان امنیتی و کاربران نهایی کشف کرده اند، یک تجربه ارتقا یکپارچه برای سیستم های آنالوگ تنها بخشی از داستان HDCVI است.