دوربین‌های TiOC جدید ما ۱۰ سال از HDCVI را نشان می‌دهند – Dahua Technology USA Inc

دو روش برای تنظیم حالت روشنایی دوگانه هوشمند در Dahua XVR وجود دارد: IVS (محافظت محیطی) و SMD.


منبع: https://us.dahuasecurity.com/?p=62845

نقاط عطف معنی دار قرار است جشن گرفته شوند، بنابراین ما به ویژه برای علامت گذاری 10 هیجان زده هستیم.هفتم سالگرد فناوری رابط ویدئویی کامپوزیت با کیفیت بالا (HDCVI) ثبت اختراع ما.

حالت روشنایی دوگانه هوشمند از یک الگوریتم هوش مصنوعی برای سوئیچینگ هوشمند بین IR و روشن کننده های نور سفید استفاده می کند. این منجر به آلودگی نوری کمتری می‌شود، زیرا حالت نور سفید تنها در صورت فعال شدن روشن می‌شود و زمانی خاموش می‌شود که حرکت هدف دیگر تشخیص داده نشود. علاوه بر این، چراغ های قرمز و آبی به طور همزمان فعال می شوند.

جنیفر هاکنبرگ
مدیر بازاریابی محصول

یکی از نمونه‌های این مجموعه فناوری که به طور مداوم در حال توسعه است، HDCVI TiOC است که با نام «دوربین سه در یک» نیز شناخته می‌شود. هنگامی که با یک ضبط کننده مجهز به هوش مصنوعی Dahua جفت می شود، چهار هشدار متمایز به طور پیشگیرانه از حوادث ناخواسته قبل از وقوع جلوگیری می کند – نور سفید مادون قرمز، چراغ های قرمز و آبی چشمک زن، هشدار صوتی و آژیر.

HDCVI که در سال 2012 راه اندازی شد، همچنان به وعده کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه با ارائه ویدیوی HD از راه دور بر روی زیرساخت کابل کواکسیال موجود ادامه می دهد. و با این حال، همانطور که فروشندگان امنیتی و کاربران نهایی کشف کرده اند، یک تجربه ارتقا یکپارچه برای سیستم های آنالوگ تنها بخشی از داستان HDCVI است.

در طول تاریخچه استاندارد ویدیویی، مهندسان ما به توسعه و گسترش قابلیت‌ها و تجهیزات جانبی مرتبط با آن، از جمله ضبط‌کننده‌های نوآورانه و مدل‌های دوربین که جان تازه‌ای به سیستم‌های آنالوگ قدیمی می‌بخشند، ادامه داده‌اند.