دوربین تشخیص چهره لبه – شماره 3 2023

برای اطلاعات بیشتر، با Vivotek، +886 2 8245 5282، [email protected] تماس بگیرید، www.vivotek.comمنبع: https://www.securitysa.com/18946R

این دوربین دارای یک کارت حافظه داخلی با ذخیره اطلاعات چهره تا 10000 پروفایل است و دقت تشخیص 99٪ را به دست می آورد. این دوربین همچنین می‌تواند تصاویر خاصی را برای هشدار بی‌درنگ هدف قرار دهد و نرم‌افزار و سخت‌افزار آن مطابق با استانداردهای قانون مجوز دفاع ملی ایالات متحده است و محیطی را ایجاد می‌کند که مردم بتوانند با خیال راحت در آن زندگی کنند.

دوربین تشخیص چهره برای اتوماسیون ساختمان یا سیستم های کنترل دسترسی بانک ها، خرده فروشی ها و به طور کلی ساختمان ها مناسب است. این سیستم برای ادغام با خدمات هوش تجاری (BI) باز است، به ویژه خدمات مشتری برای خرده‌فروشی لوکس، که وقتی مشتریان VIP وارد فروشگاه می‌شوند، اعلان بلادرنگ ارسال می‌کند و کیفیت و استانداردهای خدمات را افزایش می‌دهد در حالی که به طور موثر ترافیک ورودی و خروجی را ردیابی و شناسایی می‌کند. ، آن را به یک جنبه حیاتی از ساختمان هوشمند تبدیل می کند. از طریق مدیریت فهرست، بازدیدکنندگان غیرمجاز برای تحقیقات احتمالی آینده گزارش و ثبت خواهند شد.

VIVOTEK اولین دوربین تشخیص چهره خود را راه اندازی کرده است که محاسبات لبه را ادغام می کند تا به شرکت ها کمک کند تا به سرعت جنسیت و سن افراد در ویدیو و همچنین افرادی که ماسک به چشم می زنند را شناسایی کنند.

VIVOTEK پلتفرم تشخیص چهره SAFR Inside AI توسعه یافته توسط SAFR از RealNetworks را در نرم افزار دوربین تشخیص چهره FD9387-FR-v2 ساخته است که با قابلیت محاسبه لبه دوربین ترکیب شده است تا کارایی تجزیه و تحلیل را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. عملکردهای دوربین شامل تشخیص و ردیابی چهره در زمان واقعی، هشدار زودهنگام چهره های عجیب و غریب، و حالت حریم خصوصی تصویر برای مناطق حساس برای جلوگیری از اشتراک گذاری ویدیو با شخص ثالث است. علاوه بر این، دوربین مجهز به قابلیت حفاظت از امنیت سایبری قوی با ذخیره سازی و انتقال اطلاعات کاملاً رمزگذاری شده است که از حریم خصوصی کاربر محافظت می کند.

دوربین تشخیص چهره لبه

شماره 3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات