دوربین ثبت پلاک | امنیت حرفه ای


سازنده IDS دوربین ضبط پلاک جدید و مطابق با NDAA را راه اندازی کرده است. این محصول کاربران را قادر می سازد تا پلاک خودروهایی را که با سرعت 80 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند، ثبت کنند. دوربین 2 مگاپیکسلی DC-T6224HRXL دارای برد تشخیص تا 100 متر در نور کامل و نور مادون قرمز (IR) برای ثبت تصاویر تا 20 متر است.

این دوربین همچنین تجزیه و تحلیل هایی از جمله تشخیص حرکت، دستکاری فعال و مناطق سفر را ارائه می دهد. و می تواند به ضبط کننده های شبکه IDIS DirectIP (NVR) متصل شود. توسعه دهندگان می افزایند که DC-T6224HRXL برای نظارت بر ترافیک یک خط و پیشگیری از جرم است.

DC-T6224HRXL با ارائه محدوده دینامیکی گسترده (WDR)، تصاویر فول اچ دی را ارائه می دهد. صدا و آلارم دو طرفه به اپراتورها اجازه می دهد تا رویدادهای امنیتی را شناسایی، تأیید و پاسخ دهند. شواهد پزشکی قانونی بدون وقفه با IDIS Smart Failover ارائه می‌شود، در حالی که برای کار کردن، از رابط کاربری بصری IDIS Solution Suite VMS، نرم‌افزار مشتری مرکز IDIS و برنامه‌های موبایل IDIS برخوردار هستید.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا، در تصویر، گفت: «دوربین ثبت پلاک 2 مگاپیکسلی جدید ما یک افزودنی عملی به مجموعه محصولات مطابق با NDAA ما است. ایده آل برای طیف گسترده ای از برنامه های ترافیکی برای افزایش ایمنی، امنیت و بهبود عملیات اجرای قانون. با نصب ساده پلاگین و بازی، کارکرد آسان از طریق نرم‌افزار کم‌هزینه یا ماژولار، نیازهای هر اندازه برنامه را برآورده می‌کند و وعده IDIS را مبنی بر هزینه کل مالکیت پایین حفظ می‌کند.

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/license-plate-capture-camera/