دوربین جهانی شاتر HD FPD-LINK III – شماره 8 2022

نرخ فریم بالا – تصاویر HD با سرعت 120 فریم بر ثانیه و تصاویر فول اچ دی با سرعت 65 فریم بر ثانیه می گیرد.

ویژگی شاتر جهانی این دوربین کمک می کند تا اشیاء متحرک سریع را بدون هیچ گونه مصنوعات شاتر غلتشی ثبت کنید. از رابط FPD-LINK III با کابل کواکسیال محافظ برای انتقال مطمئن توان و داده تا فاصله 15 متر با تأخیر کم استفاده می کند.

رابط FPD-LINK III – هم قدرت و هم داده را تا فاصله 15 متری منتقل می کند.

دوربین شاتر جهانی HD FPD-LINK III

شماره 8 2022 محصولات

اطلاعات بیشتر اینجا یا در www.e-consystems.comمنبع: https://www.securitysa.com/18266R

ویژگی های کلیدی NeduCAM25

محفظه دارای استاندارد IP67 – دوربین را با محافظت در برابر آب، گرد و غبار، تغییرات دما و لرزش ها برای استفاده در شرایط سخت صنعتی مناسب می کند.

«سیستم‌های e-con بیش از 18 سال است که در فضای دید تعبیه‌شده حضور دارند. ما به گسترش مجموعه دوربین های خود برای پشتیبانی از فناوری های رابط مختلف موجود در بازار ادامه می دهیم. با توجه به این نکته، e-con سری جدیدی از دوربین‌های FPD-Link III به نام «NeduCAM25» را برای ارائه خدمات به بازارهای مختلف مانند روبات‌های متحرک مستقل، وسایل نقلیه خودران، ربات‌ها و وسایل نقلیه کشاورزی، تجزیه و تحلیل ویدیویی هوشمند (IVA) و سیستم‌های بررسی خودکار ارائه می‌کند. گوماتی سانکار، رئیس BU، صنعت در سیستم های e-con گفت.

پشتیبانی از چند دوربین – امکان اتصال چندین ماژول دوربین را فراهم می کند و پخش همزمان همگام Full HD را فعال می کند.

e-con Systems، یک شرکت دوربین های تعبیه شده OEM، NeduCAM25، یک ماژول دوربین شاتر جهانی فول اچ دی FPD-LINK III را راه اندازی کرد. NeduCAM25 اولین محصولی است که از سری NeduCAM راه اندازی شد – مجموعه ای از دوربین های FPD-Link III از e-con Systems. NeduCAM25 بر اساس سنسور AR0234 Onsemi ساخته شده است.

شاتر جهانی – اشیایی که به سرعت حرکت می کنند را بدون هیچ گونه مصنوعات کرکره ای می گیرد.