دوربین شبکه محافظت شده در برابر انفجار محلی توسعه یافته – شماره 7 2022 – ارتباطات مدولار

Modular Communications یک محفظه دوربین داخلی را طراحی و توسعه داده است که شامل یک دوربین IP با وضوح فوق العاده بالا 12 مگاپیکسلی است.

دوربین شبکه محافظت شده در برابر انفجار محلی توسعه یافته است

شماره 7 2022 محصولات، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

بنابراین ضروری است که تجهیزات نظارتی در یک محفظه مناسب مطابق با استانداردهای تجهیزات در یک منطقه خطرناک نصب شوند.

محفظه برای اتمسفرهای گاز انفجاری منطقه 1 و منطقه 2 تایید شده است. همچنین برای Zone 20، Zone 21 و Zone 22، جایی که گرد و غبار یا الیاف قابل احتراق ممکن است در هوا یا در لایه ها به مقدار کافی برای تولید یک مخلوط انفجاری یا قابل اشتعال وجود داشته باشد، تأیید شده است.

محفظه برای مناطق خطرناکی که جوهای بالقوه قابل اشتعال وجود دارد رتبه بندی شده است. ماده قابل اشتعال معمولاً گاز یا بخار است، اما ممکن است غبار یا فیبر نیز باشد. قبل از وقوع آتش سوزی یا انفجار ماده قابل اشتعال، باید اکسیژن کافی برای پشتیبانی از احتراق و منبع اشتعال وجود داشته باشد.

دوربین داخلی یک مدل 12 مگاپیکسلی با وضوح فوق العاده بالا است که با استانداردهای G، Q، S و T مطابق با ONVIF است. این باعث می شود با سیستم های VMS سازگار موجود سازگار باشد. از دیگر ویژگی ها می توان به فناوری فشرده سازی PoE و H.265+ اشاره کرد. دوربین را می توان به یک کارت SD داخلی برای ضبط مستقل یا ضبط در سیستم های NVR مجهز کرد. تجزیه و تحلیل VCA همراه با بسیاری از ویژگی های دوربین مدرن به صورت استاندارد ارائه می شود.


منبع: https://www.securitysa.com/17851R

این دوربین دارای لنز چشم ماهی است که امکان مشاهده 360 درجه را فراهم می کند. با ویژگی‌های قدرتمند انحراف‌زدایی، دوربین را می‌توان در موقعیت سقف (نمای بالا) یا دیوار نصب کرد. با این حال، به دلیل پوشش 360 درجه، برای مشاهده تصاویر نزدیک تر با جزئیات دقیق تر مناسب است. از آنجایی که این راه حل در آفریقای جنوبی توسعه یافته است، Modular می تواند راه حل های دوربین را برای مشاهده مناطق در فواصل مختلف متناسب با برنامه ارائه دهد.

محفظه و دوربین دارای گواهینامه IA هستند. این راه حل که در آفریقای جنوبی ساخته شده است، قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد.وام)