دوربین ضد انقباض | امنیت حرفه ای


TNV-7011RC، در تصویر، یک دوربین فشرده و ضد انقباض در گوشه، جدید از هانوها تکوین. این محصول میدان دید وسیع (FOV) تا رزولوشن 3 مگاپیکسل و 30 فریم در ثانیه (فریم بر ثانیه) را ارائه می دهد. این جدیدترین اضافه شده به طیف Wisenet T است.

این TNV-7011RC به توسعه‌دهندگان پیشنهاد می‌کند که می‌گویند یک طراحی جمع‌وجور و از نظر زیبایی‌شناختی جذاب که در گوشه‌های اتاق و بالابرها قرار می‌گیرد، و به گونه‌ای ساخته شده است که بستن رباط‌ها به اطراف آن یا جدا شدن آسان آن از روی دیوار غیرممکن باشد. این دوربین دارای “نمای راهرو” است تا اپراتورها را قادر می سازد تا فضاهای بلند و باریک مانند راهروها را نظارت کنند. این محصول دارای نور مادون قرمز است – IR تاریک 940 نانومتر تا 10 متر، برای کمک به نظارت بر مناطق بسیار تاریک.

محدوده دینامیکی گسترده (WDR) در دوربین های سری Wisenet T چهار فریم را در سطوح نوردهی مختلف می گیرد تا تصویری ترکیبی و ترکیبی را حتی در مکان هایی با نور پس زمینه قوی ایجاد کند.

طیف وسیعی از اپراتورهای داخلی Intelligent Video Analytics برای شناسایی انواع حوادث از جمله دستکاری، تشخیص حرکت، پرسه زدن، تشخیص صدا، خط مجازی و ورود/خروج پشتیبانی می‌کنند. تجزیه و تحلیل همچنین فوکوس و فوکوس را تشخیص می دهد تا تصاویر به طور مداوم به اپراتورها منتقل شوند.

فشرده‌سازی WiseStream II، زمانی که با کدک H.265 استفاده می‌شود، در مقایسه با استفاده از فشرده‌سازی ویدیوی H.264 به تنهایی، تا 75 درصد در ذخیره‌سازی و پهنای باند صرفه‌جویی می‌کند. همچنین به صورت پویا کدگذاری، متعادل کردن کیفیت و فشرده سازی را با توجه به حرکت در تصویر کنترل می کند.

بازدید کنید https://www.hanwha-security.eu/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/anti-ligature-camera/