دوربین مداربسته موبایل فالکرک | امنیت حرفه ای


Revader Security توسط نصب کنندگان اینترنت اشیا انتخاب شد شمال ارائه دوربین های مدار بسته سیار به عنوان بخشی از قرارداد خود برای ارتقاء شورای فالکرک فضای عمومی دوربین مداربسته و اتاق کنترل.

Revader می‌گوید دوربین‌های آن‌ها را می‌توان تقریباً در هر مکانی نصب کرد و برای هدف قرار دادن نقاط جرم و جنایت و مناطق رفتار ضد اجتماعی، به عنوان یک بازدارنده مؤثر و به پلیس این امکان را می‌دهد تا پیگرد قانونی را ایمن کند. دوربین های مداربسته قابل استقرار مجدد به عنوان محصولات نظارت ناهموار در فضای باز توصیف می شوند که دوربین، ضبط، ذخیره سازی و انتقال ویدئو بی سیم را در یک واحد ترکیب می کنند. آنها می توانند از منابع مختلف انرژی، از جمله برق و باتری، کار کنند. فالکرک همچنین از واحدهای باتری سیار قابل شارژ Revader برای تامین برق اضافی در کنار تیرهای لامپ مخصوص نور روز استفاده می کند.

شورای فالکرک خریدهای جدید خود را به عنوان دوربین‌های «به‌روز» توصیف کرد که «تصاویر شفاف و لحظه‌ای ارائه می‌کنند» و آنها را قادر می‌سازد «تصاویر دانه‌دار گذشته را با تصاویری که دقت دقیق ارائه می‌دهند جایگزین کنند». شورای اسکاتلند با شمال و پلیس اسکاتلند برای شناسایی محل قرارگیری دوربین های موبایل همکاری کرد.

شورا تصریح کرد: با سرمایه گذاری بر روی این فناوری پیشرفته دوربین مداربسته، شورا نه تنها می تواند به کاهش جرایم و رفتارهای ضد اجتماعی کمک کند، بلکه در آینده از دوربین ها برای پشتیبانی از مدیریت ترافیک با ارائه به روز رسانی در زمان واقعی استفاده خواهد کرد. در مورد ازدحام ترافیک از طریق رسانه های اجتماعی، افزایش ایمنی عمومی در رویدادهای مهم، از جشنواره ها گرفته تا مسابقات فوتبال [and] حمایت از گردشگری».

سیسیل میکلجون، رهبر شورای فالکرک، گفت که تحت تأثیر سرعت راه اندازی دوربین ها قرار گرفته است و افزود: «با انجام این سرمایه گذاری در خدمات دوربین مدار بسته، ما همچنان به حمایت از پلیس در مبارزه با جرم و جنایت ادامه می دهیم. و موضع خود را روشن کنیم – ما رفتارهای ضد اجتماعی را تحمل نخواهیم کرد.

هزینه 1 میلیون پوندی شورا برای دوربین های مداربسته شامل هدف این است که همه سیستم های هشدار و نظارت یکپارچه و کنترل شوند.

برای سایر مطالعات موردی Revader به این سایت مراجعه کنید https://www.revader.com/case-studies.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/mobile-cctv-for-falkirk/