دوربین های جدید هایک ویژن برای کاربران SMB – شماره 5 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

خانواده محصولات PT هایک ویژن شامل دوربین های IP و آنالوگ با فرم های مختلف با طراحی مجزا و جمع و جور است. آنها برای فروشگاه های خرده فروشی، مناطق متوسط ​​در فضای باز، کارخانه های کوچک، خانه های تک خانواده و موارد دیگر ایده آل هستند. به طور خاص، عوامل شکل عبارتند از:

دوربین های جدید هایک ویژن برای کاربران SMB

شماره 5 2022 محصولات

خانواده محصولات PT

بر خلاف نصب دوربین های ثابت معمولی که نیاز به تنظیم دقیق زاویه دوربین دارند و تجهیزاتی مانند نردبان برای تغییر زاویه دید در هر زمان لازم است، دوربین های سری PT هایک ویژن فرآیند نصب را ساده کرده و کارایی کار را برای نصاب ها بهبود می بخشد. دوربین‌های PT دارای یک براکت همه کاره هستند که به نصاب‌ها اجازه می‌دهد دوربین را به سادگی با محکم کردن آن در محل مورد نظر نصب کنند. سپس زاویه دوربین را می توان از راه دور در هر زمان و از هر مکان تنظیم کرد.

ارزش زیادی برای نصاب ها دارد

• PT Bullets: دوربین های گلوله ای با عملکردهای پان شیب کل صحنه را پوشش می دهند. آنها همچنین با فناوری هایک ویژن ColorVu در دسترس هستند.

هایک ویژن طیف جدید دوربین های امنیتی خود – سری PT- را معرفی کرده است که برای کاربران SMB با نصب آسان و زاویه دید دوربین انعطاف پذیر طراحی شده است و در عین حال از سایر فناوری های شناخته شده هایک ویژن برای تصویربرداری بهینه استفاده می کند.

• Turbo HD PT Turrets: دوربین های Turbo HD PT Turret با فناوری هایک ویژن ColorVu اولین دوربین های PT آنالوگ هستند. با میکروفون داخلی و صدا روی کابل کواکسیال، برای استفاده در داخل خانه مناسب هستند.وام)

به‌علاوه، دوربین‌های سری PT با عملکردهای چرخش و چرخش موتوری می‌توانند به کاربران کمک کنند تا هر نقطه‌ای که می‌خواهند را بررسی کنند. علاوه بر این، اتصال یکپارچه با برنامه Hik-Connect هایک ویژن، کنترل از راه دور و مشاهده آسان با تلفن هوشمند را امکان پذیر می کند.

• PT Domes: دوربین های PT Dome با کنترل حرکت، پوشش وسیع و تنظیم زاویه انعطاف پذیر را ارائه می دهند. فناوری‌های اضافی عبارتند از زوم اپتیکال، AcuSense، ColorVu و صدای دو طرفه که همگی در محصولات مختلف پشتیبانی می‌شوند تا نیازهای کاربران را برآورده کنند.

با این دوربین‌های جدید PT، هایک‌ویژن اکنون به مشتریان SMB نصب‌هایی با کیفیت بالا ارائه می‌دهد که به دوربین‌های کمتری نیاز دارند و در عین حال انعطاف‌پذیری و دوام بیشتری را ارائه می‌دهد. قابلیت حرکت و کج شدن دوربین‌های PT این امکان را فراهم می‌کند – چرخش آزادانه تحت کنترل کاربران، و مناطقی را پوشش می‌دهد که قبلاً چندین دوربین ثابت در چندین نقطه مستقر شده بودند. سری PT با تنظیم زاویه، نیازهای کاربران برای گرفتن صحنه های کامل را برآورده می کند و دردسر جابجایی بین میدان های دید ثابت را کاهش می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/17103R