دوربین های شبکه 4 مگاپیکسلی کره چشم و گلوله – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

علاوه بر این، فناوری تشخیص حرکت هوشمند داهوا می‌تواند اهدافی را که باعث تشخیص حرکت می‌شوند دسته‌بندی کند و فقط خطرات واقعی را هشدار دهد و آلارم‌های کاذب را کاهش دهد. با یک الگوریتم کنترل سرعت تطبیق‌پذیر صحنه پیشرفته، فناوری کدگذاری هوشمند بازده کدگذاری بالاتری نسبت به H.265 و H.264 ارائه می‌کند که ویدیویی با کیفیت بالا ارائه می‌کند و هزینه ذخیره‌سازی و انتقال را کاهش می‌دهد.

دوربین های شبکه 4 مگاپیکسلی کره چشم و گلوله

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

دوربین‌های شبکه داهوا WizSense 2 با الگوریتم‌های پیشرفته یادگیری عمیق، از عملکردهای هوشمندی مانند محافظت از محیط و تشخیص حرکت هوشمند پشتیبانی می‌کنند. با فناوری Starlight، دوربین ها تصاویر بهتری را در نور کم ارائه می دهند.

• حفاظت IP67.وام)

ویژگی های دوربین

• کدک H.265، نرخ فشرده سازی بالا، نرخ بیت بسیار پایین.

• چراغ داخلی/IR LED گرم با فاصله روشنایی 30 متر و حداکثر فاصله نور گرم 30 متر.

• نظارت هوشمند: توابع نفوذ و اتصال سیم از طبقه بندی و تشخیص دقیق وسایل نقلیه و انسان پشتیبانی می کند.

• پشتیبانی از کارت MicroSD تا 256 گیگابایت. میکروفون داخلی

• حالت چرخش، WDR، 3D NR، HLC، BLC، واترمارک دیجیتال، قابل اجرا در صحنه های نظارتی مختلف.

• 4 مگاپیکسل، سنسور تصویر CMOS 1/2،9 اینچی، روشنایی کم، تصاویر با وضوح بالا.

دوربین‌های شبکه داهوا همچنین از یک سری فناوری‌های امنیتی از جمله احراز هویت و مجوز امنیتی، پروتکل‌های کنترل دسترسی، حفاظت قابل اعتماد، انتقال رمزگذاری شده و ذخیره‌سازی رمزگذاری شده استفاده می‌کنند. این فناوری‌ها دفاع دوربین را در برابر تهدیدات سایبری خارجی بهبود می‌بخشند و از به خطر انداختن برنامه‌های مخرب دستگاه جلوگیری می‌کنند.

فناوری Smart Dual Illuminator داهوا از الگوریتم های هوشمند برای شناسایی اهداف استفاده می کند. معمولاً نور IR در شب روشن است. هنگامی که هدف در ناحیه نظارت ظاهر می شود، چراغ سفید روشن می شود و دوربین فیلم تمام رنگی و اطلاعات رویدادهای کلیدی را ضبط می کند. هنگامی که هدف خارج از منطقه مانیتورینگ است، نور سفید خاموش و روشن کننده IR روشن می شود که باعث کاهش آلودگی نوری می شود.

WizSense که توسط فناوری داهوا راه اندازی شد، مجموعه ای از محصولات و راه حل های هوش مصنوعی است که از تراشه های هوش مصنوعی مستقل و الگوریتم های یادگیری عمیق استفاده می کند. بر روی انسان ها و وسایل نقلیه با دقت بالا تمرکز می کند و کاربران را قادر می سازد تا روی اهداف تعریف شده عمل کنند. WizSense بر اساس فناوری های پیشرفته داهوا، محصولات و راه حل های هوشمند، ساده و فراگیر را ارائه می دهد. این دوربین ها در فرمت کره چشم یا گلوله موجود هستند.


منبع: https://www.securitysa.com/17371R

• خروجی تا 4 مگاپیکسل (2688 x 1520) با سرعت 20 فریم در ثانیه و پشتیبانی از 2560 x 1440 در 25/30 فریم بر ثانیه.

• رمزگذاری انعطاف پذیر H.264+/H.265+ هوشمند، سازگار با پهنای باند و محیط های ذخیره سازی مختلف.