دوربین های نظارتی امنیت سایبری – شماره 4 2022 – توزیع کنندگان امنیتی HiTek

همراه با مدیریت امنیتی Check Point Infinity Next، IoT Protect Nano Agent تولیدکنندگان و مشتریان دستگاه را قادر می سازد دستگاه ها را سخت کنند. Infinity NEXT از دارایی ها در سراسر شبکه، نقاط پایانی، دستگاه های تلفن همراه، ابر، بارهای کاری و اینترنت اشیا پشتیبانی می کند و بالاترین سطح امنیت را ارائه می دهد. کاربران را قادر می سازد تا سیاست های امنیتی گرانول را برای دستگاه های محافظت شده توسط Nano Agent تنظیم کنند. با قابلیت‌های کامل گزارش‌گیری، گزارش‌گیری و هشدار، مشتریان می‌توانند داده‌ها را با SIEM خود برای اعمال سیاست و مدیریت دستگاه‌های IoT از یک کنسول واحد ادغام کنند.

افزودن ویژگی های امنیت سایبری قوی به عنوان تکامل طبیعی محصولاتش کاملا منطقی بود. Provision-ISR به‌عنوان یک متخصص دوربین IP و ویدئو، همچنین می‌خواست با یک متخصص در زمینه امنیت همکاری کند.

• قابلیت‌های امنیتی پیشرو را به دستگاه‌هایی با کارایی ظرفیت CPU و پهنای باند محدود اضافه کنید.

امنیت داخلی و حفاظت پیشرفته، نصب دوربین‌ها و سیستم‌های امن جدید را سریع و بدون دردسر می‌سازد. مشتریان می توانند به راحتی دستگاه ها و امنیت خود را از طریق وب یا رابط تلفن همراه، با دسترسی از هر کجا و در هر زمان مدیریت کنند. حفاظت از زمان اجرا بر روی دستگاه IoT پیشرو در صنعت با هوشمندی تهدید، Provision-ISR را قادر می‌سازد تا به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه با ویدیوی با کیفیت بالا و بدون تأثیر بر عملکرد ادامه دهد.

فواید

Yonatan Pick، مدیر ارشد فناوری در Provision-ISR گفت: «بیش از 85٪ از تمام محصولات دوربین مدار بسته نصب شده هرگز نام کاربری و رمز عبور پیش فرض را تغییر نمی دهند. “آنها دری باز برای مهاجمان سایبری برای ورود به شبکه یک سازمان هستند.”

• نصب دوربین های IP ابتکاری و ایمن را بدون نگرانی از آسیب پذیری ها ساده می کند.وام)

دستگاه های دوربین مداربسته نقش مهمی در ایمن نگه داشتن مردم و سازمان ها، از مراکز حمل و نقل، خرده فروشان، بانک ها و زیرساخت های حیاتی گرفته تا خانه های شخصی و دفاتر کوچک دارند. سازمان‌ها که در ابتدا صرفاً برای نظارت تصویری استفاده می‌شد، به طور فزاینده‌ای به دوربین‌های مداربسته به‌عنوان یک ابزار مدیریت امنیتی و عملیاتی گسترده‌تر متکی هستند.

• به مشتریان برای حفظ حریم خصوصی و کاهش ریسک، دفاع امنیتی پیشرو می دهد.

در گذشته، دوربین های مدار بسته مانند بسیاری از دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) بودند. جمع و جور، با قدرت پردازش و پهنای باند محدود، آنها در درجه اول داده های صوتی و تصویری را به یک مرکز کنترل برای نظارت تغذیه می کردند.

تیم Provision-ISR، Check Point Quantum IoT Protect Nano Agent را انتخاب کرد که حفاظت در زمان اجرا تعبیه شده را ارائه می‌کند و آنها را قادر می‌سازد دوربین‌های متصل با امنیت سیستم‌افزار داخلی ایجاد کنند که در برابر حملات سایبری دفاع می‌کند. IoT Protect Nano Agent از حملات جلوگیری می کند، خطرات را در سیستم عامل دستگاه اینترنت اشیا ارزیابی می کند و دستگاه ها را با تعریف و اجرای خط مشی گرانول سخت می کند.

دوربین های مداربسته ایمن سایبری

شماره 4 2022 اخباردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, امنیت سایبری

بر اساس فناوری پیشرفته یکپارچگی جریان کنترل، عامل سبک IoT Protect Nano Agent از پیچیده ترین حملات دستگاه جلوگیری می کند. این دریچه را به روی تزریق پوسته، تخریب حافظه، و کنترل جریان ربایی صرف نظر از اینکه حملات کجا هستند یا چگونه اجرا می شوند، می بندد. IoT Protect Nano Agent پوشش 100 درصدی سفت‌افزار از جمله اجزای شخص ثالث را بدون به خطر انداختن عملکرد دستگاه فراهم می‌کند. همچنین می‌تواند وضعیت امنیتی میان‌افزار اصلی دستگاه، از جمله آسیب‌پذیری‌های ناشناخته را آشکار کند و به سازندگان بینش لازم برای شناسایی و اصلاح شکاف‌های امنیتی را بدهد.

• Point Quantum IoT Protect با نانو عامل را بررسی کنید.


منبع: https://www.securitysa.com/16765R

• مشتریان را قادر می سازد تا به مسائل حریم خصوصی و چالش های امنیت سایبری رسیدگی کنند.

Pick گفت: «همکاری ما با Check Point به ما امکان می‌دهد در بازار دوربین‌های مداربسته پیشرو باشیم و امنیت پیشرو را در محصولات نظارت IP خود لحاظ کنیم. “به عنوان یک رهبر صنعت، تخصص هدف چک پوینت ما را قادر می سازد تا اعتماد مشتری را ایجاد کنیم. مشتریان ما از محافظت بی سابقه ای برخوردار می شوند. این یک وضعیت برد-برد برای همه است.»


منافع برای مشتریان

نانو عامل حفاظت از اینترنت اشیاء کوانتومی امنیت دستگاه اینترنت اشیا را دوباره اختراع می کند. Provision-ISR مجبور نیست منابع پرهزینه CPU، اندازه دستگاه یا پیچیدگی را به محصولات خود اضافه کند. در عین حال، به طور موثر نگرانی های مشتریان در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت دستگاه را با توانایی دسترسی به اطلاعات تهدید مداوم که به نفع کل وضعیت امنیتی آنها است، برطرف می کند.

راه حل

محافظت کارآمد و بدون درد

چالش

سازمان

پیک گفت: «ما به دنبال شرکتی با فناوری بالغ و پیشرو در صنعت، حضور قوی در بازار امنیت سایبری و تجربه اثبات شده بودیم. ما تصمیم گرفتیم که امنیت سایبری دستگاه های دوربین مداربسته خود را به Check Point بسپاریم. با یک راه‌حل امنیت سایبری سرتاسر در دستگاه‌های Provision-ISR، قرار است استاندارد جدیدی برای امنیت سایبری دوربین‌های مدار بسته ایجاد کنیم.

به طور خلاصه

Pick دوربین یکپارچه و قابلیت های امنیتی را به عنوان یک سیستم ایمنی پیشرفته توصیف می کند. دوربین عملکرد کد خود را درک می کند. IoT Protect Nano Agent دوربین را قادر می‌سازد تا تشخیص دهد که چیزی با زبان یا رفتار دیگری وارد شود، حتی اگر قبلاً دیده نشده باشد، و بلافاصله در را می‌بندد. حفاظت در زمان اجرا نه تنها در برابر آسیب پذیری ها محافظت می کند و از حملات روز صفر جلوگیری می کند، بلکه آنچه را که یاد می گیرد برای مسدود کردن عملیات در آینده نیز به کار می گیرد.

کار تیمی کار می کند

ترکیب تخصص

• امنیت سایبری پیشرو در بازار در دوربین های IP باکیفیت برای محصولات دوربین مدار بسته ایمن تعبیه شده است.

نقض‌های امنیتی بسیار تبلیغاتی ناشی از هک کردن دوربین‌های امنیتی، مانیتورهای کودک و سایر دستگاه‌های اینترنت اشیا، آگاهی از حریم خصوصی مشتریان را افزایش داده است. در نتیجه، Provision-ISR تصمیم گرفت رویکرد جدیدی برای امنیت سایبری برای محصولات خود اتخاذ کند.

Provision-ISR یک شرکت چندملیتی اسرائیلی است که محصولات دوربین مدار بسته با کیفیت بالا و متصل به IP را ارائه می دهد. محصولات نوآورانه آن راه‌حل‌هایی را ارائه می‌دهند که از نصب‌های مقرون‌به‌صرفه و تک‌دستگاهی تا اجرای ناوگان دوربین‌های کلاس سازمانی را شامل می‌شود.

• آسیب پذیری های امنیتی مرتبط با دوربین های امنیتی IP و سایر دستگاه های اینترنت اشیا را برطرف کنید.

-ISR محصولات دوربین مدار بسته با کیفیت بالا را ارائه می دهد که به حفظ امنیت مشتریان و تضمین حریم خصوصی آنها کمک می کند.

«در Provision-ISR، ما می‌خواهیم از جلو با دستگاه‌های دوربین مداربسته 100% ایمن که به مشتریان آرامش خاطر می‌دهد، رهبری کنیم.» «ما به یک راه‌حل تهدید بهینه با ردپایی بسیار کوچک نیاز داشتیم که کاملاً قابل اعتماد باشد. اینجاست که Check Point وارد می شود.»

دوربین ها معمولاً روی شبکه های اختصاصی و مستقل نصب می شدند. با این حال، همانطور که دوربین های مبتنی بر IP به طور فزاینده ای به شبکه های سازمان ها متصل می شوند، سطح حملات سایبری را گسترش می دهند. این دستگاه‌ها با وجود امنیت کم یا بی‌نظیر و بدون راهی برای نصب عوامل، به اهداف اصلی مجرمان سایبری تبدیل شده‌اند.

• Point Infinity Next را بررسی کنید.

امنیت هوشمند