دوربین های PTZ | امنیت حرفه ای


IDS، سازنده فناوری ویدیویی کره جنوبی، چهار دوربین 8 مگاپیکسلی و 6 مگاپیکسلی PTZ را در خط تولید سازگار با NDAA راه اندازی کرده است. مدل‌های جدید 8 مگاپیکسلی (DC-S6881HRX) و 6 مگاپیکسلی (DC-S6681HRX) آماده و مقاوم در برابر خرابکاری در فضای باز، مادون قرمز (IR) را با زوم اپتیکال 31 برابری، لنزهای فوکوس خودکار و 30 فریم در ثانیه برای پوشش وسیع، حتی در شرایط نور کم ترکیب می‌کنند. سازندگان می گویند.

مدل‌های جدید که برای عملیات نظارت گسترده طراحی شده‌اند، به کاربران این امکان را می‌دهند تا اشیا را شناسایی کرده و چهره‌ها را در فواصل تا 300 متر برای اهداف پزشکی قانونی تشخیص دهند. صدای دو طرفه همچنین به اپراتورها این امکان را می دهد که هشدارها را از قبل پیکربندی کنند یا هشدارهای شفاهی صادر کنند. به گفته شرکت، این آنها را برای نظارت بر شهر و شهر، تقاطع‌های جاده‌ای، مناطق پارکینگ، امنیت محیطی، و مناطق باز در مراکز خرید، امکانات ورزشی، هتل‌ها، شرکت‌های تدارکات و انبارها مناسب می‌کند.

دوربین ها دارای IDIS Smart Failover هستند. بخاری های داخلی؛ کدک هوشمند IDIS برای صرفه جویی در پهنای باند و ذخیره سازی؛ WDR واقعی و لرزشگیر الکترونیکی تصویر برای به حداقل رساندن تأثیر لرزش و لرزش. آنها همچنین دارای تشخیص حرکت، آلارم های دستکاری، و طیف وسیعی از ویژگی های PTZ هوشمند هستند که می توانند بین موقعیت های از پیش تعیین شده حرکت کنند و در پاسخ به اشیا یا رویدادهای شناسایی شده به طور خودکار بزرگنمایی کنند.

با غلبه بر تند شدن PTZ (پان و شیب)، اپراتورها می توانند از کنترل های IDIS Smart UX استفاده کنند که به آنها اجازه می دهد اشیاء متحرک را در زمان واقعی، با حرکت در سرعت های مختلف و در جهات مختلف، به معنای واقعی کلمه بدون برداشتن انگشت دنبال کنند. ویژگی‌های ثبت شده و بصری عبارتند از ‘Rubberband’ و ‘Slingshot’ با استفاده از جوی استیک و همچنین صفحه کلید و ماوس ‘Quick Controls’ برای سرعت بخشیدن و ساده کردن عملیات.

مانند همه دوربین‌های شبکه IDIS، دوربین‌های PTZ جدید 8 و 6 مگاپیکسلی قابلیت اتصال و بازی را با ضبط‌کننده‌های شبکه DirectIP IDIS (NVR) ارائه می‌کنند. کاربران می‌توانند مرکز IDIS بدون هزینه یا نرم‌افزار مدیریت ویدئویی (VMS) مدولار و کلاس سازمانی IDIS Solution Suite را که بدون هزینه‌های مجوز دائمی ارائه می‌شود، انتخاب کنند.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا، می‌گوید: «این جدیدترین افزوده‌ها به مجموعه ما، انتخاب‌های دوربین قدرتمند و پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهند که برای پاسخگویی به طیف وسیع‌تری از برنامه‌ها، از جمله نظارت در محدوده وسیع و تشخیص محیط حیاتی مأموریت طراحی شده‌اند. “از آنجایی که آنها با NDAA مطابقت دارند، آنها انتخاب ایده آلی برای سازمان هایی هستند که به دنبال رعایت بالاترین استانداردها هستند و به کاربران اطمینان از یکپارچگی زنجیره تامین کره جنوبی را می دهند.”

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/ptz-cameras-5/