دوربین همجوشی رادار-ویدئویی – Smart Mining Security Solutions 2023 – Axis Communications SA


منبع: https://www.securitysa.com/19342R

دستگاه AXIS Q1656-DLE Radar-Video Fusion Camera، تجزیه و تحلیل ویدئو و رادار را در AXIS Object Analytics برای شناسایی و تجسم گرد هم می آورد. تجزیه و تحلیل ویدیویی محلی سازی دقیق و طبقه بندی اشیا را با یادگیری عمیق ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل رادار اندازه گیری فاصله و سرعت، طبقه بندی بر اساس یادگیری عمیق، و امضای رادار و ویژگی های حرکت اشیاء را اضافه می کند.

دوربین فیوژن رادار-فیلم

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، معدن (صنعت)، محصولات

رادار اجسام را در مناطق وسیع با نور کم یا بدون نور تشخیص می دهد. سرعت و فاصله اشیاء متحرک را مستقیماً در نمای برنامه تجسم می کند. می توانید از رادار به طور جداگانه برای هدایت دوربین PTZ مستقل استفاده کنید. AXIS Q1656-DLE قوی و مقاوم در برابر آب و هوا است و دارای ویژگی های امنیت سایبری داخلی است که از سیستم شما محافظت می کند. به عنوان مثال، Axis Edge Vault از شناسه دستگاه Axis شما محافظت می کند و مجوز محصولات Axis را در شبکه شما ساده می کند.

نتیجه بهبود هوش صحنه همراه با ارزش پزشکی قانونی ویدیو است. به‌طور پیش‌فرض، سیستم فیوژن هوشمند بسته به شرایط مناسب، اعلان‌ها را به سودمندترین روش مدیریت می‌کند، اما اگر ترجیح می‌دهید، می‌توانید بین به حداقل رساندن اعلان‌های نادرست و هرگز از دست ندادن چیزی یکی را انتخاب کنید.

شما نه تنها از فناوری مضاعف بهره می‌برید، دستگاه‌ها را دو برابر می‌کنید، بلکه فقط یک دستگاه برای نصب، یک کابل، یک آدرس IP و یک مجوز نرم‌افزار مدیریت ویدیو (VMS) دارید. شما در مصرف انرژی صرفه جویی خواهید کرد زیرا رادار در تاریکی می بیند. می‌توانید فقط زمانی که می‌خواهید بازدارندگی، تأیید بصری یا جزئیات پزشکی قانونی را داشته باشید، ماشه‌ها را برای فعال کردن نورافکن، IR یا چراغ‌های نما تنظیم کنید. همچنین در فضای ذخیره‌سازی صرفه‌جویی خواهید کرد زیرا می‌توانید ضبط را فقط در موقعیت‌های خاصی فعال کنید، و نرخ اعلان نادرست پایین به پرسنل امنیتی اجازه می‌دهد فقط در مورد تهدیدات واقعی عمل کنند.وام)