دوربین گلوله ضد انفجار – شماره 2/3 2023 – Axis Communications SA

این روش تضمین می کند که هیچ قوس و جرقه ای نمی تواند ظاهر شود و در طول کارکرد عادی تجهیزات الکتریکی نمی توان به دمای بیش از حد رسید. در نتیجه، تجهیزات الکتریکی با استفاده از محافظ “Ex e” نمی توانند گاز یا گرد و غبار را در محیط بالقوه قابل احتراق اطراف مشتعل کنند.

AXIS P1468-XLE که بر روی ARTPEC-8 ساخته شده است شامل یک واحد پردازش یادگیری عمیق (DLPU) است که ویژگی‌های پیشرفته و تجزیه و تحلیل قدرتمندی را که روی لبه اجرا می‌شوند را قادر می‌سازد. علاوه بر این، امکان استخراج و ارسال ابرداده برای تجزیه و تحلیل بیشتر وجود دارد که می تواند برای نظارت بر روند و نگهداری پیش بینی استفاده شود. ویژگی‌های امنیت سایبری داخلی به جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و محافظت از سیستم کمک می‌کند.وام)

دوربین گلوله ضد انفجار AXIS P1468-XLE اولین دوربین ضد انفجار در جهان است که به طور خاص برای مکان های خطرناک Zone و Division 2 طراحی شده است. این دوربین برای Zone 2, 22 و Class I/II/III Division 2 بر اساس استانداردهای بین المللی (ATEX, IECEx, NEC) طراحی شده است. این دستگاه از روش حفاظتی “Ex e” استفاده می کند، یک رویکرد حفاظت در برابر انفجار که به عنوان “ایمنی افزایش یافته” یا “غیر محرک” شناخته می شود.

AXIS P1468-XLE یک دوربین ثابت مقاوم، مقاوم در برابر ضربه و آب و هوا است که از طریق Lightfinder 2.0، Forensic WDR و OptimizedIR کیفیت تصویر عالی را در وضوح 4K تحت هر شرایط نوری ارائه می دهد. طراحی جمع و جور و سبک وزن، نصب دوربین به آسانی یک دوربین استاندارد است. با طراحی، دوربین قادر به تامین انرژی کافی برای احتراق گاز یا گرد و غبار در اتمسفر و ایجاد انفجار نیست، بنابراین نیاز به هرگونه محفظه سنتی محافظ در برابر انفجار را از بین می‌برد.


منبع: https://www.securitysa.com/19255R

دوربین چندوظیفه ای مزایای بسیاری را در برنامه های کاربردی بهداشتی و ایمنی و کارایی عملیاتی ارائه می دهد. تشخیص زودهنگام دود و آتش، اطمینان از پوشیدن و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی (PPE) و نظارت بر مناطق محدود، مزایای بهداشتی و ایمنی قابل توجهی را برای سازمان ها به همراه دارد. در بهره وری عملیاتی، دوربین را می توان برای تأیید بصری فرآیندهای مختلف و به عنوان بخشی از یک شبکه حسی پیشرفته مبتنی بر داده استفاده کرد.

دوربین گلوله ضد انفجار

شماره 2/3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، معدن (صنعت)، محصولات