دوره تصویری فیبرا | امنیت حرفه ای


سازنده محصول دزدگیر سیستم های آژاکس رایگان را راه اندازی کرده استفیبر دوره ویدیویی خط تولید برای نصاب ها و توزیع کنندگان. در ویدئوها، کارکنان آژاکس امکانات سیستم های سیمی را برجسته می کنند و تمام جزئیات مربوط به دستگاه ها و ویژگی های کار با فیبرا را توضیح می دهند. این دوره در پلتفرم آنلاین آکادمی آژاکس برگزار می شود.

تکمیل دوره ویدیویی به شرکای آژاکس امکان فروش، نصب و پیکربندی سیستم ها با دستگاه های فیبرا را می دهد. این دوره به زبان انگلیسی برای شرکای مجاز آژاکس در هشت منطقه است: نروژ، سوئد، فنلاند، دانمارک، ایسلند، آفریقای جنوبی، کنیا و بریتانیا. “خط تولید فیبرا” به زودی برای شرکای سایر مناطق در دسترس خواهد بود. زبان های دیگر اضافه خواهد شد.

ویدیوهای هرکدام حدوداً پنج دقیقه‌ای به بررسی مشخصات نصب، برخی مطالعات موردی و ویژگی‌های تعمیر و نگهداری محصولات سیمی و هیبریدی آژاکس می‌پردازند. این سخنرانی ها با وبینارها و آموزش آفلاین شرکت مطابقت دارد. یا شرکای محلی آژاکس می توانند وبینارها و آموزش های آفلاین برگزار کنند.

یک شریک مجاز باید از مدیر توسعه کسب و کار خود (BDM) برای دسترسی به دوره ویدیویی بخواهد. پس از تایید توسط BDM، شریک یک پیوند به آموزش دریافت خواهد کرد.

آژاکس در همین حال راه اندازی کرده است برنامه شریک برای شرکت های تاسیساتی و امنیتی یک حساب کاربری تمام ابزارها را برای ایجاد یک تجارت با Ajax به شریک مجاز ارائه می دهد. یک شرکت شرکت کننده دریافت می کند:

– وضعیت شریک آژاکس.
– دسترسی به مواد بازاریابی آژاکس، برنامه های عملیاتی و استانداردهای فعالیت که به ارتقاء برند شریک به صورت آنلاین و آفلاین کمک می کند.
– دسترسی به مشتریان بالقوه که از طریق منابع آژاکس به دست آمده اند.
– تقویم رویدادها در منطقه شریک.
– پشتیبانی از بازاریابی سیستم های آژاکس.

بازدید کنید https://ajax.systems/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/fibra-video-course/