دوره های CPD | امنیت حرفه ای


سازنده محصولات امنیتی فیزیکی Abloy انگلستان برنامه جدید دوره های آکادمی Foundations و Foundations Plus CPD را برای سال 2023، در تصویر اعلام کرده است.

دوره‌های رایگان برای نصاب‌ها، مدیران امنیتی، کاربران نهایی و مشخص‌کننده‌ها طراحی شده‌اند و به آنها مهارت‌ها و دانشی می‌دهند تا ایمنی و امنیت را تضمین کنند و در عین حال به نجات جان افراد در مواقع اضطراری کمک کنند.

را پایه ها این دوره برای کمک به نمایندگان برای درک حداقل معیارهای عملکرد قانونی برای برنامه های قفل کنترل دسترسی برای درب های آتش نشانی و فرار، BS EN 179 و BS EN 1125 طراحی شده است و به شرکت کنندگان کمک می کند تا تنها راه حل های سازگار را مشخص کنند. آنها همچنین شامل استاندارد جدید BS EN 13637 در سیستم های خروجی کنترل شده الکترونیکی برای استفاده در مسیرهای فرار هستند.

برای کسانی که دوره اول را گذرانده اند، دوره Foundation Plus یک گام فراتر در آموزش نمایندگان در مورد استانداردهای صنعت و شرایط انطباق می رود. این دانشی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا محصولاتی را که هم برای کاربرد و هم برای نوع درب مناسب هستند، مشخص کنند.

هر دو دوره توسط پت جفریز، مدیر بازرگانی Abloy انگلستان هدایت می شوند. پت توسط سازمان های استاندارد BSI و CEN به عنوان کارشناس فنی قفل الکتریکی بریتانیا حفظ می شود و عضو کمیته های مسئول توسعه و بهبود استانداردها و قوانین جدید در سراسر اروپا است.

پت گفت: “Abloy UK همیشه عمیقاً متعهد به تنظیم استانداردهای مربوط به رعایت شرایط اضطراری و فرار از وحشت بوده است، و ایمنی زندگی یک موضوع مهم است که ما معتقدیم آموزش در آن ضروری است. اگرچه محصولات ما به دلیل عملکرد بالا و کیفیت برتر خود شهرت جهانی دارند، اما این امر تنها با توانایی افرادی که آنها را مشخص و نصب می کنند قابل تحقق است. تعیین و نصب یک راه حل غیر منطبق می تواند ساکنان یک ساختمان را در معرض خطر قرار دهد و ما می خواهیم این خطر را از بین ببریم.

به همین دلیل است که ما بیش از 13 سال پیش آکادمی Abloy را توسعه دادیم – برای ارائه آموزش با بالاترین استاندارد. در آن زمان، برند آکادمی از قدرت به قوت خود گذشت تا به طور گسترده به عنوان یک علامت برتری و اعتبار شناخته شود. قوانین در حال تحول به این معنی است که به‌روز ماندن با آخرین بهترین روش‌ها نیز مهم است، و فعال بودن در آموزش راهی عالی برای شروع سال جدید است.

«این فقط استانداردها به خاطر استانداردها نیست. در نهایت، اگر یک سیستم فرار اضطراری مطابقت نداشته باشد، زندگی‌ها در معرض خطر هستند، بنابراین من بسیار افتخار می‌کنم که بدانم آکادمی نقش خود را در کمک به مردم برای فرار ایمن از ساختمان در صورت نیاز انجام می‌دهد.

دوره های یک روزه در دفتر مرکزی Abloy UK در Willenhall، West Midlands برگزار می شود. دوره ها می توانند اعتبار دو ساله را بر اساس استانداردهای صنعت ارائه دهند. بازدید کنید https://www.abloy.co.uk/en/abloy/abloy-co-uk/academy/foundations-course/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/cpd-courses-2/