دومین نشست صنعت هوش مصنوعی و امنیت – شماره 1 2023

دومین نشست صنعت هوش مصنوعی و امنیت در 17 مارس 2023 در هتل Emperors Palace در کمپتون پارک برگزار خواهد شد.

• تصمیم گیرندگان سیاست درگیر در امنیت از: معدن، مهمان نوازی، آموزش، املاک مسکونی، مراقبت های بهداشتی و خرده فروشی.

چه کسانی باید شرکت کنند:

با این حال، امروزه تمام صحبت ها در مورد هوش مصنوعی (AI) و چگونگی بهبود تجزیه و تحلیل ویدیویی است. در عین حال، قابلیت‌های پردازش در دوربین‌ها به‌شدت بهبود یافته است، و این امکان را فراهم می‌کند تا قبل از فشرده‌سازی ویدئو و ارسال به سرور برای ذخیره‌سازی یا پردازش‌های دیگر، تجزیه و تحلیل‌های AI پیچیده روی دوربین انجام شود – با فرض اینکه فیلم روی دوربین نیز ذخیره نمی‌شود. . و هنگامی که در مورد سرورها صحبت می کنیم، نمی توانیم پذیرش رو به رشد خدمات ابری در بازار نظارت را نادیده بگیریم.

• بحث در مورد آینده هوش مصنوعی و نظارت.

• ادامه تشویق شبکه سازی در صنعت.

برای اطلاعات بیشتر یا ثبت نام با Simon در [email protected] تماس بگیرید، +27 67 107 6133، www.mogorosicomms.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/18554R

دومین نشست صنعت هوش مصنوعی و امنیت

شماره 1 2023 اخبار

• ارائه دهندگان خدمات امنیتی.

نحوه اندازه گیری یا قضاوت مردم راه حل های نظارت نیز در طول زمان تغییر کرده است. در گذشته مسابقه ای برای افزایش مگاپیکسل بود که از آن به بعد آرام شد زیرا تصاویری که امروز به دست می آوریم بیش از حد کافی هستند، مگر در سناریوهای خاصی که ممکن است رزولوشن 4K (و بالاتر) مورد نیاز باشد. ما همچنین شاهد بوده‌ایم که تولیدکنندگان مختلف در جمع‌آوری تصاویر رنگی در تاریکی قدم‌هایی برداشته‌اند، در حالی که پیشرفت‌های دوربین‌های حرارتی و IR نیز همگام با فناوری پیشرفته بوده‌اند.

• برای برجسته کردن پیشرفت های هوش مصنوعی و نظارت.

اهداف: