دو بلندگوی آویز همه کاره – شماره 8 2022 – Axis Communications SA


منبع: https://www.securitysa.com/18330R

بلندگوهای جدید مخصوصاً برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی، مراکز خرید و سایر محیط‌هایی که طراحی از اهمیت بالایی برخوردار است، مناسب هستند زیرا به‌طور یکپارچه و زیبا با هر محیطی ترکیب می‌شوند. بلندگوهای آویز را در هر سقفی، صرف نظر از ارتفاع، با تنظیم ساده طول کابل بسته به نیاز نصب کنید.

• پورت های ورودی/خروجی، امکان ادغام با سیستم ها و دستگاه های دیگر مانند سنسورهای PIR، دکمه ها، چراغ های بارق و غیره را فراهم می کند.

• تست سلامت از راه دور از طریق میکروفون داخلی.وام)

دو بلندگوی آویز همه کاره

شماره 8 2022 محصولات

ویژگی های کلیدی در هر دو AXIS C1510 و AXIS C1511 عبارتند از:

• بر اساس استانداردهای باز، هر دو بلندگو می توانند با نرم افزار مدیریت ویدیو (VMS)، تلفن Voice over IP (VoIP) (با استفاده از SIP) و تجزیه و تحلیل Axis و شرکای آن یکپارچه شوند.

بلندگوهای هوشمند جدید به مشتریان این امکان را می دهند که اعلامیه های زنده یا از پیش ضبط شده را با تبلیغات تجاری مطابق با نیازهای مختلف ترکیب کنند و کارایی کسب و کار را افزایش دهند. پخش موسیقی پس‌زمینه ممکن است تجربه مشتری را بهبود بخشد. مانند همه دستگاه‌های صوتی شبکه Axis، بلندگوهای جدید به شبکه‌های استاندارد متصل می‌شوند و از یک کابل شبکه برای برق و اتصال (تقویت برق از طریق اترنت) استفاده می‌کنند.

• نرم افزار مدیریت صوتی داخلی که منطقه بندی، زمان بندی و اولویت بندی بین منابع محتوا را مدیریت می کند.

Axis Communications بلندگوهای همه کاره آویز شبکه AXIS C1510 و AXIS C1511 را معرفی کرده است که اعلان های صوتی را هوشمند و آسان می کند. دو بلندگوی آویز چند منظوره جدید، با قابلیت ادغام آسان، برای نصب بر روی سقف های بلند و باز ایده آل هستند. بلندگوهای جذاب بصری برای ایجاد اعلان های زنده یا از پیش ضبط شده و پخش موسیقی پس زمینه، بهبود تجربه مشتری و پشتیبانی از امنیت و ایمنی استفاده می شود.

• LED داخلی و به وضوح قابل مشاهده است که اطلاعات وضعیت بصری را برای موارد استفاده مختلف ایده آل می‌افزاید.