دو مورد تاب آوری سایبری – شماره 8 2022 – انتشارات تکنیوز


منبع: https://www.securitysa.com/18137R

راه حل ایمن و قابل اعتماد

انعطاف پذیری سایبری و صرفه جویی در هزینه برای ابزار انرژی

این ابزار انرژی به دلیل پیچیدگی و هزینه بسیار زیاد مدیریت 14 دستگاه پشتیبان ساخته شده، که غیرقابل اعتماد هستند، با مشکل مواجه شد. شکست‌های بازیابی همچنان اتفاق می‌افتد و خطرات غیرضروری را برای سازمان ایجاد می‌کرد. تیم رهبری فناوری اطلاعات نیاز به ادغام، رسیدگی به چندین نقطه شکست و کاهش سرمایه و اپکس را تشخیص داد. آنها به یک پلتفرم واحد و یکپارچه با پشتیبانی از نرم افزار حفاظت از داده های ناهمگن ISV برای پشتیبان گیری از سرور و نقطه پایانی نیاز داشتند. آنها همچنین خواهان پلتفرمی با بالاترین حفاظت از داده ها و عملکرد پشتیبان/بازیابی، همراه با ظرفیت نگهداری پنج ساله بودند.

تضمین بهبودی موفق

با مهاجرت به نسخه جدیدتر پلتفرم InfiniGuard Infinidat برای حفاظت از داده های مدرن و استقرار پشتیبان، این CSP توانست تعداد نسخه های پشتیبان در روز را سه برابر کند، به صرفه جویی دو رقمی در هزینه دست یابد و تمام الزامات برای بازیابی بلایا و تداوم کسب و کار را برآورده کند. همچنین توانست به طور قابل توجهی انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری را که به عنوان بخشی از ذخیره سازی ثانویه یکپارچه شده است، با InfiniSafe افزایش دهد.

این شرکت انرژی 14 دستگاه پشتیبان موجود از یک فروشنده متفاوت را با دو پلت فرم مدرن حفاظت از داده InfiniGuard از Infinidat جایگزین کرد. InfiniGuard نه تنها از محیط‌های Veritas NetBackup و Commvault که شرکت ابزار به آن نیاز داشت پشتیبانی می‌کرد، بلکه توانایی اطمینان از بازیابی موفقیت‌آمیز داده‌ها را نیز فراهم کرد.

یک شرکت خدمات انرژی واقع در EMEA با ادغام سیستم‌های حفاظت از داده‌ها و پشتیبان‌گیری مدرن در یک محیط چند فروشنده و حذف خرابی‌های بازیابی، توانست خطرات کسب‌وکار خود را کاهش دهد. برای انجام این کار، این شرکت برای حفاظت از داده های مدرن با راه حل InfiniGuard Infinidat به Infinidat روی آورد و این قابلیت را به آن داد تا به طور چشمگیری عملکرد محیط پیچیده حفاظت از داده ها و پشتیبان گیری خود را ساده کند، انعطاف پذیری سایبری را افزایش دهد، و قفل صرفه جویی در هزینه را باز کند که قبلاً در دسترس نبود. ابزار انرژی

پس از اینکه این CSP از فروشنده قدیمی خود به Infinidat تغییر مکان داد و نسل اول دستگاه حفاظت از اطلاعات و پشتیبان گیری مدرن InfiniGuard را به کار گرفت، شرکت متوجه شد که به ظرفیت کامل خود رسیده است و نیاز به ارتقا دارد. تیم رهبری زمان پشتیبان‌گیری و بازیابی سریع‌تر را می‌خواست، در حالی که یکپارچگی با حفاظت از داده‌های مدرن و پشتیبان‌گیری ISV – Commvault – را عمیق‌تر می‌کرد و با تزریق دوز قوی از انعطاف‌پذیری سایبری به زیرساخت‌های ذخیره‌سازی خود، حفاظت از ذخیره‌سازی سایبری را به طور قابل‌توجهی افزایش داد.

تاثیر InfiniGuard و InfiniSafe خارق العاده بود. این CSP مراقبت‌های بهداشتی اکنون می‌تواند روزانه 90000 نسخه پشتیبان با عملکرد پشتیبان‌گیری سریع‌تر ارائه دهد – از 30000 نسخه پشتیبان در روز قبل از دریافت پلتفرم‌های InfiniGuard. با راه حل های Infinidat در مقایسه با فروشنده قبلی خود، 40 درصد صرفه جویی در هزینه به دست آورد. با InfiniGuard در دو مرکز داده مختلف، این CSP الزامات بازیابی بلایا و تداوم کسب‌وکار را برآورده می‌کند و با InfiniSafe، ابعادی به استراتژی امنیت سایبری خود اضافه می‌کند که راه‌حل جامع انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری ایجاد می‌کند. همچنین توانست از یکپارچگی عمیق با نرم افزار حفاظت از داده و پشتیبان گیری Commvault استفاده کند و از اکوسیستم شرکا و ادغام های در حال گسترش Infinidat استفاده کند.

انتقال به InfiniGuard اعتماد رهبران فناوری اطلاعات به حفاظت از داده ها و قابلیت های پشتیبان/بازیابی برای هر دو محیط را تجدید کرد. هیچ مشکلی در بازیابی با InfiniGuard به هیچ وجه رخ نداد. همچنین هزینه‌ها و پیچیدگی‌ها را به‌طور چشمگیری کاهش می‌دهد و به مشتری این امکان را می‌دهد که به کاهش 40 درصدی هزینه کل مالکیت در طول دوره 5 ساله در مقایسه با محیط چند دستگاه قبلی دست یابد.

دو مورد تاب آوری سایبری

شماره 8 2022 انتخاب سردبیر

ادغام از 14 به تنها دو سیستم پشتیبان باعث کاهش حجم سرمایه شد، در حالی که مدیریت محیط پشتیبان را ساده کرد، OPEX را کاهش داد. مشتری همچنین از اینکه می‌تواند نیازهای نگهداری پنج ساله خود را برآورده کند خوشحال بود. در نهایت، استفاده از InfiniGuard خطر کسب و کار را کاهش داد و رضایت مشتری را افزایش داد.

این CSP مراقبت های بهداشتی استفاده از دو دستگاه InfiniGuard را در دو مکان به همراه معرفی InfiniSafe برای محافظت سایبری انتخاب کرد. InfiniGuard پشتیبان‌گیری و عملکرد بازیابی سریع رعد و برق بی‌نظیر را در مقیاس ارائه می‌کند و با فناوری‌های انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری InfiniSafe بهبود یافته است. راه حل های مدرن حفاظت از داده ها و انعطاف پذیری سایبری Infinidat، InfiniGuard و InfiniSafe، نقش اساسی در استراتژی امنیت سایبری سازمان ایفا می کنند.

یک ارائه‌دهنده خدمات ابری مراقبت‌های بهداشتی (CSP) تشخیص داد که نیاز فوری به افزایش سرعت حفاظت از داده‌ها و عملکرد پشتیبان‌گیری، کاهش opex و capex و بهبود انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری دارد، در حالی که الزامات مراقبت‌های بهداشتی سخت‌گیرانه برای حفاظت از داده‌ها و مجموعه داده‌های پشتیبان را برآورده می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با Infinidat تماس بگیرید [email protected]، www.infinidat.comوام)