دیدن رنگ در تاریکی – SMART Surveillance 2023 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

تکنولوژی Smart Hybrid Light

هایک ویژن فناوری تمام رنگی با کیفیت بالا ColorVu خود را با فناوری های Super Confocal و Smart Hybrid Light ارتقا داده است. این پیشنهادات ColorVu بهبودیافته تصویربرداری حتی واضح‌تری را ارائه می‌دهند که با فوکوس دقیق در نور بسیار کم و حالت‌های نور هیبریدی انعطاف‌پذیر متناسب با سناریو امکان‌پذیر شده است.

بنابراین، دوربین‌های دارای ColorVu برای سناریوهای داخلی و خارجی ایده‌آل هستند، مانند انبارها، فروشگاه‌های خرده‌فروشی، پارک‌های عمومی و مکان‌های مسکونی، که در آن‌ها حرکت کمی یا بدون حرکت در شب انتظار می‌رود، اما برای دوربین‌های امنیتی صلاحدید لازم است. گزینه های روشنایی هوشمند و خودکار همراه با جزئیات بسیار دقیق و با فوکوس دقیق، دوربینی را ایجاد می کند که فراتر از انتظارات و عملکردهای فعلی صنعت امنیت است.وام)

فناوری Smart Hybrid Light هایک ویژن می تواند به طور خودکار از نور مادون قرمز به نور سفید قابل مشاهده (تکمیلی) در شب تغییر کند. دوربین‌ها با مجهز شدن به این فناوری، بسته به نیاز، سه گزینه نورپردازی تکمیلی را ارائه می‌دهند تا با سناریوی منحصر به فرد کاربر در شب مطابقت داشته باشند. حالت نور سفید یا مرئی تصویر رنگی را ایجاد می کند. حالت IR (غیر قابل مشاهده برای انسان) تصویربرداری سیاه و سفید مداوم در شب را بدون آلودگی نوری امکان پذیر می کند. و حالت “هوشمند” نور را قادر می سازد تا به طور خودکار بین دو حالت بر اساس رویدادهای محیطی تغییر کند.

عملکرد تصویربرداری در نور کم بهبود یافته است

از آنجایی که نور مادون قرمز متفاوت از نور مرئی فوکوس می کند، ایجاد تصاویر واضح در نور کم برای دوربین های با نور دوگانه بسیار دشوار است. با توجه به اینکه دوربین‌های ColorVu مجهز به لنزهایی با دیافراگم بزرگ و وضوح بالا هستند، عمق فوکوس برای قاب بسیار کوچک است که تصویربرداری مادون قرمز را دشوارتر می‌کند.

برای حل این مشکل، هایک ویژن از فناوری Super Confocal استفاده کرده است. این یک طراحی لنز با کالیبر بالا است که پراکندگی نور نوری را کاهش می دهد تا اطمینان حاصل شود که نقطه تمرکز روی سنسور برای نور مادون قرمز تقریباً با نقطه تمرکز نور مرئی (بنابراین، “کانون کانونی”) است. فوکوس کردن هر دو نوع نور در یک نقطه به جلوگیری از تاری کمک می کند و با ارائه تصاویر واضح و واضح به صورت رنگی و سیاه و سفید، تجربه مشاهده کاربر را بهبود می بخشد. دستیابی به تصویربرداری کانفوکال با دیافراگم فوق العاده F1.0 نیز اولین کاری در صنعت است.

ضبط فیلم “بدون عمل” در شب یا در مناطق کم نور با حالت مادون قرمز، موقعیت مکانی دوربین ها مشخص نمی شود و احتمال مشاهده و تخریب دوربین توسط متجاوزان بسیار کاهش می یابد. از سوی دیگر، نور روشنی که در اثر یک رویداد امنیتی ایجاد می‌شود و سیلاب در منطقه ایجاد می‌شود، در هنگام ضبط با همان تصاویر پر جنب و جوش و رنگارنگ مانند نور روز، به جلوگیری از مزاحمان کمک می‌کند.

دیدن رنگ در تاریکی

SMART Surveillance 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور


منبع: https://www.securitysa.com/19905R

کاربردهای داخلی و خارجی

فناوری ColorVu هایک ویژن تصاویر تمام رنگی را در 24 ساعت شبانه روز فراهم می کند، بنابراین کاربران در شب همان تصاویر واضحی را می بینند که در روز روشن می بینند. اکنون با فناوری Super Confocal تقویت شده است، عملکرد ColorVu در نور کم حتی پایدارتر و دقیق تر می شود.

با روشن بودن حالت هوشمند، دوربین نور مادون قرمز را در شب حفظ می‌کند تا زمانی که یک رویداد تصویر رنگی را برای ثبت جزئیات مهم فعال کند. این بدان معناست که هنگامی که حرکت انسان یا وسیله نقلیه توسط دوربین تشخیص داده می شود، به چراغ های معمولی تغییر می کند و به رنگ کامل تبدیل می شود. این به دو روش مهم کمک می کند: اول، تصویربرداری رنگی دوربین فیلم بهتری را ضبط می کند که می تواند برای شناسایی مهاجم استفاده شود. ثانیاً، نور تحریک شده به عنوان یک عامل بازدارنده برای متجاوزان احتمالی عمل می کند که به طور بالقوه ممکن است مبهوت شوند و از صحنه فرار کنند.

روبیو هونگ، مدیر محصول هایک ویژن، می گوید: «با ارتقای فناوری ColorVu، هدف ما ارتقای تجربه دید در شب مشتریانمان در هر محیطی با تصویربرداری با تمرکز واضح و گزینه های نورپردازی همه کاره است، ما به فوق العاده خود بسیار افتخار می کنیم فناوری نور کم که سردرد تاریکی و فیلم های نامشخص را از بین می برد.