دیوید وایت برنده جایزه گوردون مک‌لانگان ۲۰۲۲ شد


حرفه 50 ساله دیوید وایت در پلیس و صنعت امنیت، او را در سال 2022 برنده جایزه گوردون مک لاناگان کرده است. دیوید وایت، مشاور، معلم و افسر پلیس سابق، با یک تکه ظروف شیشه‌ای بریستول بلو توسط مدیر عامل Global MSC Security، درک مالتبی، تصویر شده است.

مشاور دوربین مدار بسته Global MSC این جایزه را به یاد گوردون مک‌لانگان، که مدیریت دوربین مداربسته و مرکز کنترل اضطراری شورای شهر بریستول را بر عهده داشت و در سال 2014 درگذشت، اهدا می‌کند. این جایزه نشان دهنده کمک یک فرد یا سازمان به نوآوری و تعالی امنیت است.

دیوید وایت 32 سال افسر پلیس بود. از سال 1997 او سرپرست دوربین مداربسته پلیس دره تیمز بود و در سال 2004 وارد صنعت امنیت شد و به عنوان مشاور امنیت جهانی MSC و همچنین معلم ارشد آموزش Tavcom به مدت 15 سال کار کرد. رابطه او با Global MSC Security 17 سال پیش در پروژه ای برای دولت در باربادوس آغاز شد. از آن زمان، دیوید روی مدیریت اتاق کنترل و عملیات، و مدیریت سیستم های دوربین های نظارتی برای مشتریان جهانی MSC کار کرده است.

دیوید وایت می‌گوید: «با توجه به حرفه‌ام در صنعت امنیت، به‌ویژه به کمک به مدیران اتاق کنترل برای اطمینان از حاکمیت عملی اما مؤثر و استانداردهای عملیاتی سیستم‌های دوربین مداربسته خود مفتخرم. ثانیا، و برای من مهمتر از همه، فرصتی برای آموزش و توانمندسازی متخصصان امنیتی، در همه سطوح، مشاهده پیشرفت و شکوفایی آنها در صنعت بوده است.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/david-white-wins-2022-gordon-mclanaghan-award/