ذخیره سازی تمام فلش برای داده های بدون ساختار – شماره 2 2023

انتظار می رود ظرفیت داده های ساختار نیافته تا قبل از سال 2030 10 برابر شود. برای بارهای کاری با ظرفیت بالا و حساس به قیمت که از راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر دیسک فعلی استفاده می کنند، این رشد ناپایدار است.

Pure Storage FlashBlade//E را معرفی کرده است، یک مخزن داده بدون ساختار تمام فلش که برای مدیریت رشد نمایی داده با بهره وری انرژی ساخته شده است. با هزینه خرید قابل رقابت با دیسک، و هزینه های عملیاتی بسیار پایین تر، معرفی FlashBlade//E به این معنی است که مشتریان دیگر نیازی به صرف دیسک ندارند.

• سادگی، قابلیت اطمینان، و آینده ای بدون اختلال: FlashBlade//E برای انعطاف و رشد بر حسب تقاضا ساخته شده است، با قابلیت اطمینان 10-20 برابر بیشتر از سیستم های مبتنی بر دیسک سخت و بدون اختلال یا ارتقاء لیفتراک. با سادگی ابر مانند، انعطاف پذیری و عملکرد قابل پیش بینی، FlashBlade//E برای مدیریت در هر مقیاسی ساده است.

این راه‌اندازی به‌روزرسانی فناوری نوآورانه دیگری را برای حمایت از مشتریان و فعال کردن شرکای خود ارائه می‌کند. در آفریقای جنوبی، مشتریان به دنبال راه‌حل‌هایی هستند که بتواند رشد نمایی داده‌ها را به روشی کارآمد مدیریت کند و FlashBlade//E این را ارائه می‌دهد. نه تنها این، با انرژی روپرت برازیر، مدیر کشور آفریقای جنوبی، Pure Storage، می‌گوید: FlashBlade//E با قیمتی ممتاز و نگرانی مداوم در مورد در دسترس بودن برق در سراسر آفریقای جنوبی، قابلیت اطمینان و کارایی انرژی بسیار بهتری را ارائه می‌دهد.

مزایای FlashBlade

ذخیره سازی تمام فلش برای داده های بدون ساختار

شماره 2 2023 اخبار، زیرساخت فناوری اطلاعات

• مقرون به صرفه بودن در مقیاس: FlashBlade//E با قیمت کمتر از 0.20 دلار در هر گیگابایت از جمله سه سال خدمات ارائه می شود. پلت فرم از 4 PB شروع می شود و از آنجا با عملکرد قابل اعتماد مقیاس می شود.

با FlashBlade//E، ما در حال تحقق دیدگاه اصلی بنیانگذار خود از مرکز داده تمام فلش هستیم. ایمی فاولر، معاون و مدیر کل، FlashBlade، Pure Storage، گفت: برای بارهای کاری که زمانی فلاش قیمت بسیار بالایی داشت، ما مزایای عمده ای را که Pure ارائه می دهد، با TCO کمتر از دیسک به مشتریان ارائه می دهیم.

اطلاعات بیشتر را در www.purestorage.com



منبع: https://www.securitysa.com/18779R

FlashBlade//E راه بهتری را برای مدیریت رشد داده های بدون ساختار به طور موثر، قابل اعتماد و پایدار با بهترین تجربه کاربری و اقتصادی ارائه می دهد که مشتریان را قادر می سازد آخرین بقایای دیسک را در مرکز داده خود حذف کنند:

سیستم‌های مبتنی بر دیسک باری بر دوش تیم‌ها و بودجه‌های IT بسیاری از شرکت‌ها هستند، زیرا مدیریت آن‌ها چالش برانگیز است، به انرژی زیادی نیاز دارند، فضای زیادی را اشغال می‌کنند و اجزای آن‌ها اغلب از کار می‌افتند و باعث اختلال می‌شوند و داده‌های ارزشمند را به خطر می‌اندازند. در نهایت، این توانایی به دست آوردن ارزش تجاری از داده ها را کاهش می دهد.

• بهره وری انرژی: FlashBlade//E تا 5 برابر کمتر از سیستم های مبتنی بر دیسک که جایگزین خواهد شد، انرژی مصرف می کند. هر چه سیستم بزرگ‌تر باشد، کارایی بیشتر است و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به اهداف حیاتی پایداری خود دست یابند.