ذهن امنیت مهم است | امنیت حرفه ای


ذهن امنیت مهم است پروژه ای است با هدف همه افراد شاغل در صنعت امنیت خصوصی، به ویژه کارفرمایان که وظیفه مراقبت از کارکنان خود را دارند. هدف، به:

– بهترین روش ها در مورد سلامت روان و رفاه را به اشتراک بگذارید
– افراد و کارفرمایان را به حمایت بیشتر راهنمایی کنید
– ارائه منابعی مانند جعبه ابزار و راهنمایی؛ و
– تحریک گفتگو و بحث

مایک هرست، تصویر، IFPO انگلستان کارگردان پروژه را بر عهده دارد. وی گفت: صنعت امنیت خصوصی نقش مهمی در حفظ امنیت عمومی دارد. به خوبی مستند شده است که ماموران امنیتی به عنوان بخشی از وظایف روزانه خود اغلب با آزار لفظی، تهاجمات خشونت آمیز مواجه می شوند و در برخی موارد شدید برخی در حین انجام نقش خود کشته شده اند.

«تأثیر منفی این تجربیات بر سلامت روان و رفاه عوامل امنیتی را نمی توان دست کم گرفت. ما از تعداد بالای اختلال استرس پس از سانحه (PSTD) در میان فعالان این صنعت بسیار آگاه هستیم. این ابتکار در مورد کمک به متخصصان صنعت برای حمایت از تیم های خود است. ما می‌خواهیم همه در ترویج بهترین روشی که از سلامت روان و رفاه خوب حمایت می‌کند، مشارکت داشته باشند.

ما از نزدیک با سازمان صنعت امنیت همکاری داشته ایم (است) برای توسعه #SecurityMindsMatter و ما از تشویقی که مدیر اجرایی، میشل راسل، و تیمش از همان ابتدا به ما داده اند سپاسگزاریم. ما خوشحالیم که از حمایت افراد زیر برخورداریم که کمک های ارزشمندی را در کارگاه افتتاحیه #SecurityMindsMatter ما در اوایل امسال ارائه کردند تا برنامه های خود را برای این پروژه ایجاد کنیم:

صندلی – مایک هرست CPP CPOI. مدیر بنیاد بین المللی افسران حفاظت (IFPO).
کریس میدلتون CSyP – امنیت سپاه،
دکتر Anne Llewellyn – Nu-ology، متخصص آموزش الکترونیکی و پرستار عمومی سابق،
مایک تامسون – کارآگاه سابق و مشاور واجد شرایط
یولاندا همبلتون – ویرجین مدیا، رئیس عملیات امنیتی
لین واتس-پلامپکین – SSAIB، مدیر طرح
مایک وایت – G4S، رئیس بخش انطباق و تضمین ریسک؛ و
نیکلاس رید – سانتوری، مدیر ریسک

بازدید کنید www.securitymindsmatter.org.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/security-minds-matter/