رئیس بخش فناوری | امنیت حرفه ای


گروه جی ام اس یک مدیر فنی جدید به نام کریس تاترسال را برای رهبری ارائه خدمات فناوری منصوب کرده است. GMS گزارش می دهد که علاقه بازار به خدمات فنی افزایش یافته است. با راه اندازی بخش فنی در سال 2018، GMS افزایش نیاز به راه حل های مبتنی بر فناوری را به عنوان جایگزینی برای خدمات سرنشین دار، به ویژه در میان فشارهای تورمی هزینه بر استخدام کارکنان می بیند.

کریس که به مدت 20 سال برای یک شرکت ایمنی و امنیت آتش‌سوزی وست میدلندز کار می‌کرد، دارای تجربه بخش در ارائه دوربین‌های مدار بسته، کنترل دسترسی، سیستم‌های اعلام حریق و مزاحمان، از سیستم‌های خارج از قفسه تا سفارشی است. او گفت: “من خوشحالم که در یک زمان هیجان انگیز به GMS ملحق می شوم، زیرا در طول سال ها با تیم اینجا روی تعدادی پروژه کار کرده ام. GMS جاه طلب است که بخش فنی را به مرحله بعدی رشد خود برساند، بنابراین من خوشحالم که با استفاده از فرصت برای ارائه موفقیت های بیشتر، از تجربیات خود در این صنعت استفاده کنم.

نیل مال مدیر عامل شرکت در تصویر سمت چپ در کنار کریس تاترسال است. نیل گفت: «ما از اینکه کریس به ما ملحق می‌شود خرسندیم زیرا دانش و رویکرد عملی او در بخش فناوری در انتقال بخش فناوری به مرحله بعدی توسعه آن به‌عنوان بخشی از برنامه‌های رشد پایدار ما بسیار مهم است. کریس بسیار آگاه است و در بخش ما شهرت زیادی دارد. ما مطمئن هستیم که او با فرهنگ GMS که با وجود رشد قوی ما بر اساس ارزش‌های خانوادگی عمل می‌کند، مطابقت دارد.

ما هر سال توصیه های حسابرس را برای اطمینان از ارائه بالاترین کیفیت خدمات به مشتریان خود انجام می دهیم. انتصاب کریس به ما این امکان را می دهد که پیشرفت خود را برای تضمین موفقیت های آینده ادامه دهیم.

در مورد شرکت

سال گذشته شاهد آن بودیم که GMS قراردادی را برای بازی‌های مشترک المنافع بیرمنگام و افزایش درآمد با تضمین تعدادی قرارداد جدید در میدلندز تحویل داد. GMS برنده جوایز شاگرد سال و بهترین کمپین بازاریابی در جوایز تجاری Express & Star 2022 شد. مشتریان GMS برای بخش فناوری عبارتند از CEMEX UK، AF Blakemore & Son و Arcus FM، و بسیاری از مشتریان GMS ترجیح می دهند پشتیبانی فنی را با خدمات حضوری ترکیب کنند. در سال 2019 GMS از بازرسی صنعت SSAIB برای طراحی، نصب و نگهداری دزدگیرهای مزاحم، دوربین های مدار بسته و سیستم های کنترل دسترسی مجوز گرفت. بازدید کنید www.gms-group.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/technology-division-head/