رئیس جدید NSI | امنیت حرفه ای


ریچارد فوگلمن، در تصویر، رئیس اجرایی جدید بازرسی امنیت ملی است (NSI) از چهارشنبه، 1 مارس. او مسئولیت بازرسی را بر عهده می گیرد، زیرا ریچارد جنکینز پس از 9 سال رهبری آن را ترک می کند.

ریچارد فوگلمن بیش از 15 سال تجربه مدیریتی دارد، از جمله تقریباً یک دهه به عنوان مدیرعامل یک موسسه خیریه بریتانیا، Grief Encounter، برای حمایت از جوانان داغدار. او دارای مدرک حقوق و تجربه در بازارهای مالی لندن است و در بانک ها و شرکت های مالی متعددی کار کرده است، قبل از اینکه وارد دنیای تجاری عملیات و مدیریت املاک شود. در Grief Encounter، او بازسازی کرد، یک خط کمک ملی راه‌اندازی کرد که سالانه به بیش از 10000 تماس‌گیرنده خدمات می‌دهد و رشد درآمد را از 480 هزار پوند در سال 2013 به 3.01 میلیون پوند در سال 2021 رساند.

ریچارد فوگلمن گفت: “منصوب شدن به عنوان مدیر اجرایی NSI برای من افتخار است و من از پیوستن به یک تیم بسیار با استعداد و مشتاق هیجان زده هستم. من مشتاقانه منتظر استفاده از تجربه خود برای ارتقاء ارزش گواهینامه شخص ثالث ایمنی و آتش سوزی در داخل بخش و به طور گسترده تر برای خریداران تجاری، بخش عمومی، مشخصات و صاحبان خانه هستم. همیشه در حال تغییر تکنولوژی، افزایش انتظارات مشتری و استانداردهای جدید و سخت‌گیرانه‌تر فرصت هیجان‌انگیزی را فراهم می‌کند که من برای شروع به شکل‌دهی آن هیجان‌زده هستم.”

ریچارد جنکینز گفت: «خوشحالم که به ریچارد فوگلمن خوش آمد می گویم، مطمئن هستم که تجربه فراوان او تضمین می کند که در موقعیت مناسبی برای حفظ و استفاده بیشتر از مأموریت، چشم انداز و تخصص سازمان است، زیرا سازمان به حمایت از ذینفعان و متخصصان ادامه می دهد. بخش‌های امنیتی و ایمنی آتش‌سوزی در ارتقای استانداردهایی که در خدمت منافع حفاظت از مردم، اموال و امنیت عمومی گسترده‌تر است.»

درباره NSI

نهاد صدور گواهینامه بخش امنیتی جزایر بریتانیا را از دفتر مرکزی در میدنهد، ساری پوشش می دهد. NSI یکی از این بود ارگان های صنعتی پشت ECHO (عملیات مدیریت تماس الکترونیکی)، پروژه ای که به موجب آن مراکز دریافت زنگ هشدار (ARC) متصل به ECHO به صورت دیجیتالی به جای تماس تلفنی دستی، هشدارهای مزاحم و نگهدارنده را به پلیس منتقل می کنند. همانطور که در نسخه چاپی فوریه مجله امنیتی حرفه ای خلاصه شده است، هفت نیروی پلیس تا کنون به ECHO متصل هستند، از جمله به ویژه Met.

بازدید کنید www.nsi.org.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/new-nsi-chief/