رئیس OT | امنیت حرفه ای


شرکت امنیت سایبری بریتانیا Bridewell اولین رئیس فناوری عملیاتی (OT) خود را منصوب کرده است.

او گلن وارویک است، در تصویر، متخصص امنیت OT با بیش از 28 سال تجربه در ایمن سازی سیستم های کنترل صنعتی. در حال حاضر در Bridewell، نقش او که از امروز شروع می‌شود، ترکیبی از پشتیبانی از مشتریان جهانی شرکت در موقعیت‌های امنیتی OT، انجام تحقیق و توسعه در سراسر امنیت سایبری OT، و مشاهده اینکه تشخیص و پاسخ مدیریت شده (MDR) و مشاوره Bridewell 24/7، امنیت در حال تکامل را به تصویر می‌کشد. چالش های پیش روی OT

از سال 2019، وارویک به عنوان مشاور اصلی در این شرکت، سرپرستی زیرساخت‌های ملی حیاتی (CNI)، خدمات شهری و حوزه‌های هوانوردی را بر عهده داشت. او اکنون به سمت یک نقش متمرکز بر تحقیق و توسعه خواهد رفت.

Bridewell تاکید می کند که این یکی از معدود شرکت های خدمات امنیت سایبری است که دارای قابلیت های اصلی در چندین حوزه زیرساخت های حیاتی است: فناوری اطلاعات داخلی، ابر و OT. با توجه به اینکه بسیاری از CNI برای کنترل بخش‌های عمده عملیات خود – از پالایشگاه‌های نفت گرفته تا باند فرودگاه – به OT متکی هستند، امنیت سایبری OT برای شبکه‌های صنعتی جهانی ضروری شده است.

همانطور که Bridewell می گوید، محیط های OT با تهدیدات سایبری فزاینده ای روبرو هستند. با دگرگونی دیجیتال و افزایش همگرایی رانندگی از راه دور بین OT، IT، و ابر، دستگاه‌های OT معمولی دارای شکاف هوا اکنون از طریق اینترنت به خارج متصل می‌شوند و در نتیجه سطح حمله به طور قابل توجهی گسترش می‌یابد. تحقیقات اخیر Bridewell نشان می دهد که بسیاری در بخش CNI با چالش های امنیت سایبری در OT دست و پنجه نرم می کنند، به طوری که بیش از یک چهارم (26 درصد) از تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات مطمئن نیستند که سیستم های OT آنها در برابر تهدیدات سایبری محافظت می شود و تقریباً دو سوم (64 درصد) ) اعتراف به عدم دید در سراسر مرز IT/OT.

گلن وارویک گفت: «از آنجایی که محیط‌های OT جهانی به طور فزاینده‌ای با شبکه‌های فناوری اطلاعات همگرا می‌شوند، مشتریان در سراسر CNI به دنبال Bridewell هستند تا از طریق شناسایی و پاسخ مداوم تهدید، به ایمن کردن این فناوری‌ها کمک کنند. به عنوان رئیس OT، من به تکامل قابلیت‌های پیشرو MDR و مشاوره Bridewell ادامه می‌دهم و در عین حال تحقیق و توسعه حیاتی را برای رسیدگی به مهمترین چالش‌های امنیتی در محیط‌های OT هدایت می‌کنم.

اسکات نیکلسون، یکی از مدیران اجرایی Bridewell، افزود: “تخصص، تجربه و رهبری فوق العاده گلن در امنیت OT به رشد چشمگیر Bridewell در چند سال گذشته کمک کرده است. تصمیم ما برای سرمایه گذاری استراتژیک در گلن به عنوان رئیس OT نه تنها نشان دهنده قدرت مشارکت او در این زمینه است، بلکه انگیزه ما برای تعمیق و تنوع بخشیدن به امنیت سایبری Bridewell در سراسر زیرساخت های حیاتی است. OT بخشی اصلی از قابلیت‌های ما است و همیشه خواهد بود و ما را قادر می‌سازد تا از سازمان‌هایی با چالش‌های امنیتی فناوری اطلاعات پشتیبانی کنیم و در عین حال به تهدیدها و خطرات سایبری OT در حال تحول نیز رسیدگی کنیم.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cyber/head-of-ot/