رادیو دو طرفه MOTOTRBO R7 – شماره 5 2022

از مدارس و بیمارستان‌های شلوغ گرفته تا انبارهای پر سر و صدا و مکان‌های برگزاری رویداد، تیم شما می‌تواند بر روی کار پیش رو متمرکز بماند و به شما کمک کند تا بدون به خطر انداختن ایمنی، ضرب‌الاجل‌ها را رعایت کنید.

رادیو دو طرفه MOTOTRBO R7 جدید وارد شد. هنگامی که ارتباط حیاتی است، وضوح ضروری است. با حذف نویز عالی، بلندی صدا و وضوح صدا، R7 تضمین می کند که تیم شما هرگز مکالمه یا دستورالعملی را از دست نخواهد داد. علاوه بر این، ساختار ناهموار آن برای محیط‌های سخت آماده است و گزینه‌های اتصال پیشرفته، نیروی کار شما را برای فردا آماده می‌کند.

• دوام: ساخته شده برای مقاومت در برابر محیط های خشن تا تیم های شما متصل بمانند.

• قابلیت اتصال: مجهز به جدیدترین اتصالات Wi-Fi و بلوتوث، با افزایش نیازهای شما، مقیاس‌پذیری پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهد.

سرکوب صدای میکروفون دوگانه تطبیقی، حذف نویز بازی را برای تیم شما به ارمغان می‌آورد، بنابراین می‌توانید صدای کرکننده ماشین‌های سنگین، استادیوم خروشان را با ظرفیت کامل یا هر کجا که هستند بشنوید. سرکوب خودکار بازخورد صوتی به‌طور هوشمند بازخورد سایر رادیوهای نزدیک را لغو می‌کند تا یک تجربه صوتی یکپارچه را در مناطقی که به شدت بسته‌بندی شده‌اند، داشته باشید. صدای هوشمند نویز پس‌زمینه را کنترل می‌کند و صدای بلندگو را تنظیم می‌کند تا کاربران مجبور نباشند این کار را انجام دهند، و اطمینان حاصل می‌کند که تماس‌ها همیشه در صدای مناسب هستند.

• پاک کردن صدا: حذف نویز استثنایی و شفافیت، حتی در پر سر و صداترین محیط ها.

ویژگی های R7

MOTOTRBO R7 برای مطابقت با استانداردهای نظامی آزمایش شده است و به گونه ای ساخته شده است که از هر چیزی که در راه است بهتر عمل کند. R7 ذاتاً ایمن است، بنابراین می توانید از آن در محیط های خطرناک بدون خطر اشتعال یا آتش سوزی استفاده کنید. رتبه بندی IP68 و IP66 به این معنی است که کاملاً ضد گرد و غبار است و از غوطه ور شدن در آب تا عمق 2 متری به مدت 2 ساعت و همچنین ضربه مستقیم جریان های آب با فشار بالا محافظت می شود.

برای اطلاعات بیشتر با توزیع کنندگان رادیو آفریقا تماس بگیرید، +27 87 820 1450، [email protected]، www.aradiod.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17101R

رادیو دو طرفه MOTOTRBO R7

شماره 5 2022 محصولات