رادیو گشتی Onguard Push-to-Talk – Smart Mining Security Solutions 2023 – OnGuard

پلت فرم PTT Onguard یک شبکه ارتباطی است که امکان برقراری ارتباط صوتی فوری و بدون محدودیت فاصله را در بین اعضای تیم فراهم می کند، به شرطی که همان رادیو در طرف دیگر وجود داشته باشد. این شبکه با استفاده از فناوری سلولی کار می‌کند و محدوده وسیعی را تحت پوشش قرار می‌دهد و آن را برای عملیات امنیتی در مکان‌های بزرگ نگهبانی و حتی استان‌های مختلف یا در سطح بین‌المللی مناسب می‌سازد.


منبع: https://www.securitysa.com/19345R

سیستم رادیویی گشت PTT Onguard با تأخیر کم بسیار قابل اعتماد است و از برقراری ارتباط فوری، بدون درز و گزارش دقیق گشت اطمینان می دهد. توسعه دهندگان Onguard، که با دانش در صنعت امنیتی، ماژول گشت نگهبانی را توسعه دادند و اجازه دادند آن را به رادیو اضافه کنند، از نقاط گشت NFC برای ردیابی حرکات محافظان امنیتی هنگام انجام گشت زنی در اطراف محل استفاده می کند.

رادیو گشتی Onguard Push-to-Talk

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 محصولات رادیو GSM Push-to-Talk (PTT) Onguard با ماژول گشت نگهبان، نقاط گشت NFC و نظارت بر پلتفرم وب، ابزاری مؤثر برای پرسنل امنیتی برای مدیریت و نظارت بر سایت‌های نگهبانی در زمان واقعی است. این سیستم بهترین های هر دو جهان را با یک سیستم ارتباط رادیویی قابل اعتماد PTT و یک ماژول گشت نگهبان پیشرفته با استفاده از نقاط گشت NFC ترکیب می کند.

به طور کلی، ترکیب رادیو GSM PTT، ماژول گشت نگهبانی با استفاده از نقاط گشت NFC و نظارت بر پلت فرم وب، راه حلی جامع برای مدیریت و نظارت بر عملیات امنیتی برای شرکت های امنیتی بزرگ یا کوچک ارائه می دهد. این سیستم پرسنل امنیتی را قادر می‌سازد تا فوراً ارتباط برقرار کنند، گشت‌ها را ردیابی کنند و حوادث را در زمان واقعی مدیریت کنند و محیطی امن و مطمئن را برای افراد و اموال فراهم کنند. علاوه بر این، این سیستم گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌های دقیقی را ارائه می‌کند و پرسنل امنیتی را قادر می‌سازد تا عملیات خود را بهینه کنند و اثربخشی کلی خود را بهبود بخشند.وام)

پلتفرم وب یک مکان متمرکز برای مدیریت برای نظارت بر عملیات امنیتی فراهم می کند. این پلتفرم که از هر دستگاهی با اتصال به اینترنت از طریق ورود کاربر منحصر به فرد قابل دسترسی است، نظارت لحظه ای گشت ها، ارتباط بین اعضای تیم و توانایی ردیابی حوادث و تولید گزارش را امکان پذیر می کند. این پلتفرم بسیار قابل تنظیم است و به شرکت های امنیتی اجازه می دهد تا سیستم را با نیازهای خاص خود تنظیم کنند.

ویژگی جدیدی که آنها اضافه کرده اند ردیابی GPS هر رادیو است که به هر رادیو اجازه می دهد تا به صورت زنده ردیابی شود. هر نقطه NFC دارای یک آدرس منحصر به فرد مخصوص دستگاهی است که روی آن برنامه ریزی شده است. این از استفاده آن در سایت دیگر جلوگیری می کند. هنگامی که پرسنل امنیتی دستگاه گشت خود را بر روی نقطه NFC ضربه می زنند، یک فرمان صوتی به آنها اجازه می دهد بدانند که نقطه بازدید شده است و باید به نقطه جدید حرکت کنند. این سیستم تاریخ، زمان و نام نقطه را ثبت می‌کند و یک رکورد کامل برای گشت‌ها ارائه می‌کند و روزانه از طریق ایمیل به فهرستی از دریافت‌کنندگان ارسال می‌شود.