رانندگی با امنیت بی سیم قابل اعتماد – شماره 6 2022 – فناوری های امنیتی Elvey

آشکارساز باز بی سیم DoorProtect اولین نشانه های نفوذ به اتاق را از طریق شکستن در یا پنجره اعلام می کند. قابل نصب بر روی انواع درب ها از جمله درهایی که پایه فلزی دارند.

هر زمان که MotionProtect Outdoor حرکت را تشخیص دهد، نرم افزار مانیتورینگ LISA اشکال سیگنال دو سنسور را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل و مقایسه می کند. اگر اشکال سیگنال مشابه باشد، زنگ هشدار به صدا در می آید.

ReX توسعه دهنده برد سیگنال رادیویی است که برد تمام دستگاه های سیستم امنیتی Ajax را افزایش می دهد و ارتباط آنها را با Hub2 Plus مدیریت می کند. توسعه دهنده برد سیگنال رادیویی هوشمند به کاربران امکان می دهد دستگاه های Ajax را در فاصله قابل توجهی از هاب برای محافظت از دفاتر چند طبقه، ساختمان های جدا شده و حتی کارخانه های تولید قرار دهند. اتصال پنج ReX به سیستم امنیتی، پوشش آن را تا 35 کیلومتر مربع افزایش می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/17827R

StreetSiren با فعال کردن زنگ و قاب LED در کمتر از یک ثانیه به آلارم ها و دستکاری ها پاسخ می دهد. هنگامی که محفظه باز یا شکسته می شود، دکمه دستکاری فعال می شود، و هنگامی که کسی می خواهد آژیر را حرکت دهد یا از بین ببرد، شتاب سنج فعال می شود. StreetSiren دارای یک LED داخلی است که نشان می دهد چه زمانی مسلح یا خلع سلاح شده است، و زمانی که سیستم در وضعیت هشدار قرار می گیرد روشن می شود.

Mutinelli می‌گوید: «محدوده محصولات بی‌سیم Ajax از منظر بودجه برای سایت‌هایی مانند این، که محدوده آن حیاتی است و محصولات سیم‌دار سخت موجود می‌توانند استفاده شوند، ایده‌آل است.وام)

رانندگی با امنیت بی سیم قابل اعتماد

شماره 6 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، صنعتی (صنعتی)، محصولات

فناوری امنیتی بی سیم با برد گسترده

سایت گسترده در یک کارخانه بزرگ تولید خودرو در کیپ شرقی برای نصب کابل برای سیستم هشدار برای محافظت از محل مناسب نبود. سازنده از شرکت یکپارچه سازی سیستم امنیتی محلی، Atlas Security، درخواست کرد تا سیستم بی سیمی را بیابد که تشخیص نفوذ ناپذیر محیطی را ارائه دهد.

محدوده کار به تامین و نصب یک مولتی ترانسمیتر Ajax، Hub2 Plus، چندین PIR Motion Protect، واحدهای Door Protect، توسعه دهنده های محدوده ReX و StreetSirens نیاز داشت. Hub2 Plus یک پلت فرم ارتباطی بین پرتوهای شخص ثالث و محصولات آژاکس را فراهم می کند.

«آژاکس MultiTransmitter به اطلس اجازه داده است که پرتوهای سیمی شخص ثالث را در فضای باز وارد کند، در نتیجه هزینه ها را پایین نگه داشته و تجهیزات قدیمی را برای مشتری حفظ کند. این به ویژه برای مشتریانی که مایلند سرمایه گذاری فعلی خود را با افزودن عناصر شخص ثالث و محصولات هم افزایی آژاکس به کل اکوسیستم آژاکس حفظ کنند، سودمند است.

ReX دستگاه ها را در یک گروه مستقل در سیستم ادغام می کند. اگر اتصال با هاب به دلایلی قطع شود، توسعه دهنده کنترل کامل وضعیت را به دست می گیرد. موتینلی می‌گوید: اگر یکی از آشکارسازهای آن سیگنال هشدار ارسال کند، ReX ممکن است آژیر را فعال کند تا توجه را به حادثه جلب کند و سارق را بترساند.

MultiTransmitter از طریق یک پروتکل رادیویی رمزگذاری شده جواهر با یک هاب ارتباط برقرار می کند. این یک فناوری TDMA است که توسط Ajax Systems برای ارتباط بدون وقفه با دستگاه ها توسعه یافته است. Jeweller تلاش‌های پارازیت را تشخیص می‌دهد، در صورت تداخل به فرکانس پشتیبان سوئیچ می‌کند و به دستگاه‌های بی‌سیم Ajax اجازه می‌دهد تا سال‌ها با باتری کار کنند. موتینلی می‌گوید: «جواهر اساساً میزان نیرویی را که دستگاه نیاز دارد تا به هاب منتقل کند به طور مؤثر تنظیم می‌کند، و با انجام این کار در مصرف برق زمانی که به هاب نزدیک‌تر است، صرفه‌جویی می‌کند».

موتینلی توضیح می‌دهد که مسیر فناوری بی‌سیم Ajax راه‌حل مناسبی برای این سایت بود و با برد ارتباطی برتر آن با استفاده از توسعه‌دهنده‌های محدوده ReX، Hub2 Plus و چندین PIR MotionProtect، آشکارسازهای بازکننده DoorProtect و StreetSirens در نقاط مختلف سایت مشخص می‌شود. مشتری به قدری از عملکرد این فناوری راضی بود که در حال برنامه ریزی برای توسعه آینده سیستم در چهار سایت دیگر هستند، در حالی که کار روی سایت دوم شروع شده است.

پس از مشورت با توزیع کننده Ajax، Elvey، تصمیم به استقرار چندین محصول بی سیم Ajax گرفته شد که قادر به ادغام یکپارچه با پرتوهای نقطه به نقطه شخص ثالث موجود بودند. PoC و آغاز به کار در سه ماهه چهارم سال 2021 انجام شد.