راهنمای استخدام یک شرکت نگهبانی جدید – شماره 5 2022

هنگام انتخاب یک شرکت نگهبانی جدید، او دستورالعمل های زیر را ارائه می دهد.

راهنمای استخدام یک شرکت نگهبانی جدید

شماره 5 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

این سخنی از آریل فلکس از ATG Digital است که نسبت به عملیات “پرواز تا شب” که بر موج توسعه پربار صنعت سوار می شود، هشدار می دهد. فلکس می‌گوید: «امروزه حدود 11500 ارائه‌دهنده خدمات امنیتی در سازمان تنظیم مقررات صنعت امنیت خصوصی (PSIRA) ثبت شده‌اند، در مقایسه با 10200 ارائه‌دهنده خدمات امنیتی در سال 2020 – افزایش تقریباً 13 درصدی در دو سال.

• اشاره های رسانه ای.

برون سپاری نگهبانی برای کسب و کارها برای کاهش خطرات جرم، ضرر و انطباق ضروری شده است. البته به شرطی که دقت لازم را انجام داده باشید.

• بررسی آنلاین.

برای اطلاعات بیشتر با ATG Digital تماس بگیرید، +27 10 500 8611، [email protected]، www.atthegate.bizمنبع: https://www.securitysa.com/17138R

مدیریت: شرکت های نگهبانی موثر، مشارکت آشکاری از تیم مدیریت خود خواهند داشت. هنگام تحقیق در مورد شرکت‌های مختلف نگهبانی در دسترس، خوب است در مورد وظایف آنها در مورد پیگیری و تحقیقات مربوط به فعالیت‌های مجرمانه نیز بپرسید.

شهرت: انجام تحقیقات آنلاین روشی مفید برای مقایسه شرکت‌ها و فهرست کوتاه شرکت‌هایی است که بهترین نیازهای شما را برآورده می‌کنند. کتان توصیه می کند به دنبال موارد زیر باشید:

فن آوری: فناوری یک نیروی محرکه در صنعت است. به دنبال شرکتی باشید که روی راه‌حل‌های فناوری سرمایه‌گذاری کرده است که از کارآمدی محافظ‌های آنها پشتیبانی می‌کند و امنیت را تقویت می‌کند. تشخیص پلاک، اسکنرهای مجوز و مدیریت دیجیتالی بازدیدکنندگان تنها چند گزینه هستند که می توانند خطر را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

آموزش: فلکس می گوید: «آموزش باید در خط مقدم مدل کسب و کار یک شرکت امنیتی باشد. او توضیح می دهد که آموزش منظم تضمین می کند که نگهبانان امنیتی از آخرین خطرات امنیتی آگاه هستند و نحوه اتخاذ تصمیمات حفاظتی و اجتناب از ریسک استراتژیک را درک می کنند.

برای هر شرکت ثبت‌شده، تعداد بی‌شماری شرکت‌های ثبت‌نشده وجود دارد که در یک بازار بسیار رقابتی رقابت می‌کنند. متأسفانه، بیشتر شرکت‌ها فقط پس از یک حادثه متوجه می‌شوند که یک ارائه‌دهنده زیرمجموعه تعیین کرده‌اند – این ریسکی است که یک کسب‌وکار نمی‌تواند از عهده آن برآید.»

مجوز: اطمینان حاصل کنید که کسانی که برای کسب و کار شما مناقصه می کنند در PSIRA ثبت شده اند و دارای مجوز رسمی برای فعالیت بر اساس قانون مقررات صنعت امنیت خصوصی 56 سال 2001 هستند. می توانید وضعیت یک شرکت امنیتی را از طریق برنامه PSIRA برای Android و iOS تأیید کنید.

• مطالعات موردی.