راهنمای حیوانات خانگی | امنیت حرفه ای


ناظر اطلاعات بریتانیا دفتر کمیسر اطلاعات (ICO) به سازمان‌ها توصیه می‌کند که از فناوری‌های افزایش حریم خصوصی (PETs) استفاده کنند تا اطلاعات شخصی افراد را به صورت ایمن، ایمن و ناشناس به اشتراک بگذارند.

این نوع فناوری‌ها، ICO را باز می‌کند و می‌گوید فرصت‌هایی برای بهره‌برداری از داده‌های شخصی از طریق برنامه‌های کاربردی نوآورانه و قابل اعتماد، با اجازه دادن به آن‌ها برای اشتراک‌گذاری، پیوند و تجزیه و تحلیل اطلاعات شخصی افراد بدون دسترسی به آن‌ها. PET ها می توانند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی ناشناس برای کشف و پیشگیری از جرایم مالی و آسیب های مرتبط با آن مانند کلاهبرداری، پولشویی و جرایم سایبری استفاده شوند.

ICO راه اندازی شده است راهنمای جدید PETs، که هدف آن افسران حفاظت از داده ها است. و دیگرانی که از نظر فنی بیشتر از مجموعه داده های شخصی بزرگ در امور مالی، مراقبت های بهداشتی، تحقیقات و دولت مرکزی و محلی استفاده می کنند.

جان ادواردز، کمیسر اطلاعات بریتانیا، می‌گوید: «اگر سازمان شما حجم زیادی از داده‌ها، به ویژه داده‌های دسته‌بندی خاص را به اشتراک می‌گذارد، توصیه می‌کنیم در طول پنج سال آینده استفاده از PET‌ها را در نظر بگیرید. PET ها اشتراک گذاری ایمن داده ها را امکان پذیر می کنند و به سازمان ها اجازه می دهند از داده های شخصی که در اختیار دارند بهترین استفاده را داشته باشند و باعث نوآوری شوند.

“دفتر من متعهد به حمایت از مشاغل بریتانیا برای توسعه و نوآوری با فناوری های جدید است که به حریم خصوصی افراد احترام می گذارد و این راهنمایی به آنها کمک می کند تا این کار را انجام دهند.”

اظهار نظر

دکتر الیسون آن ویلیامز، مدیر عامل Enveil، گفت: «نیاز به استفاده ایمن و خصوصی از داده ها به هیچ وجه یک روند گذرا نیست. با افزایش تعداد مقررات جهانی که برای اطمینان از محافظت شرکت‌ها از اطلاعات حساس طراحی شده‌اند، امکان استفاده ایمن و خصوصی از داده‌ها در سیلوها برای مشاغلی که در اقتصاد دیجیتال جهانی فعالیت می‌کنند ضروری شده است. این، همراه با روند رو به رشد به سمت محلی سازی بیش از حد، نیاز به تغییر شکل روش استفاده از داده ها را ایجاد کرده است.

فن آوری های افزایش دهنده حریم خصوصی (PETs) یک نقطه کانونی برجسته برای طیف گسترده ای از سازمان ها و دولت ها در سراسر جهان است. PET ها با ایمن کردن استفاده از داده ها، حریم خصوصی داده ها را در طول چرخه عمر آن فعال، تقویت و حفظ می کنند. این مقوله به دلیل توانایی جمعی آن برای باز کردن قفل ارزش داده با غلبه بر سیلوها و مرزها، دگرگون‌کننده است و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا تصمیمات مؤثرتر و مبتنی بر داده‌ها را اتخاذ کنند.

سازمان‌ها چه بر اساس تقاضای بازار باشند و چه مقررات، باید آماده فعالیت در مقیاس جهانی در جهانی باشند که حفاظت از داده‌ها و حریم خصوصی را در اولویت قرار می‌دهد – PET‌ها به طور منحصربه‌فردی برای این چالش راه‌حل ارائه می‌دهند.»
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/pets-guidance/