راهنمای هتل | امنیت حرفه ای


سازنده کره جنوبی می گوید، برای هتلداران و صاحبان مهمان نوازی بسیار مهم است که از فناوری ویدئویی نسل بعدی برای بهبود چابکی عملیاتی در شرایط تجاری آشفته استفاده کنند. IDS در آخرین کتاب الکترونیکی خود

نوشته شده برای برنامه ریزان امنیت و ایمنی و یکپارچه سازان سیستم آنها برای درک چگونگی مقابله با چالش ها با استفاده از جدیدترین ابزارهای ویدیویی – از جمله امنیت، ایمنی مهمان و کارایی عملیاتی – را می توان در کتاب الکترونیکی شرکت یافت: برآورده کردن نیازهای بخش مهمان نوازی اروپا با برش- تکنولوژی ویدئو لبه

از زمان همه‌گیری COVID-19، بخش مهمان‌نوازی اروپا با فشار افزایش هزینه‌های انرژی و تورم مواجه است. در نتیجه، هتل ها باید در نظر بگیرند که چگونه می توانند چابکی و انعطاف پذیری خود را افزایش دهند و همچنین به نیازهای مشتری در حال تغییر پاسخ دهند. ایمنی و امنیت هنوز به عنوان اولویت اصلی مهمانان در نظر گرفته می‌شوند و اغلب از عوامل کلیدی برای مشتریان VIP و شرکت‌ها در هنگام انتخاب محل اقامت خود هستند. هر گونه نقص امنیتی می تواند به سرعت منجر به زیان های مستقیم شود، از جمله هزینه های اصلاح، آسیب به شهرت و از دست دادن تجارت.

به عنوان مثال، سرقت همچنان یک مشکل مهم برای هتلداران است، از جمله نه تنها اموال مهمانان بلکه اموال هتل نیز به سرقت رفته است. یک نظرسنجی توسط Wellness Heaven بیان کرد که “سرقت از هتل های لوکس به سرعت در حال افزایش است” به طوری که سرقت تشک در سه سال گذشته 35 درصد و سرقت تلویزیون 11 درصد افزایش یافته است.

سازنده می گوید که سیستم های ویدئویی با طراحی خوب یکی از مؤثرترین ابزارها برای مبارزه با هرگونه خطرات ایمنی و امنیتی هستند، به خصوص زمانی که با سایر سیستم های مدیریت ساختمان و سیستم های پشتی خانه ادغام شوند. این کتاب بیان می‌کند که آخرین نسل راه‌حل‌های ویدیویی مزایایی را ارائه می‌کند که از منظر تجاری مزیت رقابتی را برای هتل‌ها فراهم می‌کند. برای هتل‌های رقابتی، ویدئو دیگر فقط برای کاهش هزینه‌ها و کاهش خطرات استفاده نمی‌شود، بلکه برای بهبود ارائه خدمات و کارایی به‌گونه‌ای که ارزش رقابتی را به مشتریان پیشنهاد می‌دهد، استفاده می‌شود. به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی را می توان برای نظارت بر صف و اشغال استفاده کرد تا به مدیران هشدار دهد که کارکنان را به طور مناسب منحرف کنند، همچنین داده های تاریخی گرما را برای درک زمان اوج مصرف و ساده کردن عملیات برای تضمین ثبات خدمات مورد استفاده قرار می دهد.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا می‌گوید: «کتاب الکترونیکی آموزشی جدید IDIS نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از فناوری ویدئو برای کمک به ادامه تکامل و مدرن‌سازی بخش مهمان‌نوازی استفاده کرد. تجربه کار ما در این بخش نشان داده است که آخرین نسل راه حل های ویدیویی نه تنها می تواند ایمنی کارکنان و مهمانان هتل را افزایش دهد و حفاظت از دارایی ها و دارایی ها را افزایش دهد، بلکه چابکی عملیاتی و انعطاف پذیری تجاری را نیز بهبود می بخشد.

کتاب الکترونیکی IDIS Europe Hotels را می توان در وب سایت IDIS به همراه کتابخانه ای از منابع و مواد مرجع مشاهده کرد. www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/hotel-guide/