راهکارهای امنیتی هوشمند – Securex Preview 2023 – انتشارات تکنیوز

بنابراین امنیت دیگر مربوط به محصولات نیست، بلکه کارایی است که از شما به صورت فیزیکی و دیجیتالی با استفاده از راه حل های یکپارچه ای که همه موارد فوق را در بر می گیرد محافظت می کند. امنیت هوشمند مانند همیشه به خدمت به بازار امنیت ادامه خواهد داد، اما ما در حال گسترش دامنه خود هستیم تا تمام جنبه های آنچه را که یک راه حل کامل و کارآمد تشکیل می دهد را شامل شود. در حالی که فناوری، از نظر محصولات، هنوز راه حل ها را تشکیل می دهد، ارزش (آنچه مردم می خرند) در راه حل و آنچه که انجام می دهد است. مگاپیکسل یا سرعت احراز هویت و غیره تنها بخشی از ارزش بیشتر – یا بازگشت سرمایه – برای مالک تسهیلات / خانه / املاک / پردیس است.

در سالن 2، پایه B11 اطلاعات بیشتری کسب کنید.وام)

راه حل های امنیتی هوشمند

Securex Preview 2023 محصولات

محیط خود را در نظر بگیرید. قبلاً یک عملیات امنیتی 100٪ فیزیکی بود، اما امروزه حتی محیط اطراف اغلب به یک اتاق کنترل از راه دور متصل است و هشدارها می‌توانند محل مورد حمله را شناسایی کنند. با هوش مصنوعی ادغام شده در راه حل محیطی، هشدارهای کاذب شاخه ها یا پریدن گربه از روی حصار را می توان به طور خودکار بدون کاهش امنیت شما نادیده گرفت – که امنیت سایبری را وارد معادله محیطی می کند. علاوه بر این، اگر محیط شما به درستی (یا “معقول”) طراحی نشده باشد، و شخصی وارد شود و به خودش آسیب برساند، ممکن است تحت H&S مسئول باشید. آئین نامه.


منبع: https://www.securitysa.com/19416R

توقف کنید راه حل های امنیتی هوشمند در Securex بایستید و برند جدید را کشف کنید راه حل های امنیتی پیشرفته. با توجه به واقعیت‌های موجود در بازاری که امروز با آن روبرو هستیم، امنیت مؤثر دیگر سیلویی نیست که توسط یک نفر اداره شود و همه تصمیم‌ها را بگیرد. اگر می خواهید امنیت شما موثر باشد، باید جامع نگر باشد، امنیت سایبری و فیزیکی، مدیریت ریسک، مدیریت امکانات (حتی اگر مرکز شما خانه شما باشد و حتی اگر در یک مجتمع/ملاک باشد) را پوشش دهد و همچنین بهداشت و ایمنی (H&S).