راه اندازی آکادمی WiS | امنیت حرفه ای


مارک رو می نویسد: این هفته شاهد اولین گردهمایی آخرین پیشرفت در جوایز امنیت حرفه ای زنان در امنیت (WiS) – یک آکادمی بودیم.

از زمان کووید، ما یاد گرفتیم که دوباره از لذت محض در گفتگو با افراد همفکر، مفید و جالب قدردانی کنیم – افرادی که در امنیت از همه نوع هستند و چیزهای قابل توجهی را به اشتراک می گذارند. بدون ترتیب خاصی، در این رویداد در مورد تجربه تکان دهنده کار در کلیسای جامع سنت گیلز در ادینبورگ در سپتامبر گذشته، در مورد حفاظت از خوابیده در ایالت ملکه الیزابت دوم، در حالی که هزاران نفر در صف ایستاده بودند و به پادشاه ادای احترام می کردند، شنیدم که شنیدن به همان اندازه متحرک بود. در مورد SOC (مرکز عملیات امنیتی) رسیدگی و تجزیه و تحلیل حوادث سرقت و خشونت علیه خرده فروشی های خیابانی؛ و هوش مصنوعی، که به نظر می رسد بر هر جنبه ای از کار و زندگی تأثیر می گذارد.

قبل از کووید، بیان کردن، کنار هم گذاشتن معیاری برای گفتن اینکه آیا یا چرا یک گردهمایی موفق است یا خیر، دشوار است، که حال و هوای خوبی دارد. روز سه‌شنبه انجام شد، و مانند جوایز WiS به طور کلی، که به یکی از رویدادهای مهم در تقویم امنیتی بریتانیا تبدیل شده‌اند، از محل برگزاری کنفرانس ASIS UK شروع می‌شود، بنابراین آکادمی می‌تواند به چیزی اساسی، ویژه و – مهم‌تر – تبدیل شود. لعنتی لذت بخش

دفاتر لندن از Informa محل برگزاری روز سه شنبه، توسط جری دانفی از IFSECو همه کسانی که با آسانسور به طبقه 19 رفتند با منظره زیبای 360 درجه از شهر به عنوان روزی صاف و بی حرکت به شب تبدیل شدند. در حالی که بعدازظهر تا حدی در مورد شبکه بود، سازمان‌دهنده و بنیانگذار WiS، Una Riley، رویداد را (در کنار روی کوپر، دکتر امنیت حرفه‌ای) ترتیب داد تا برخی از پیشرفت‌های مورد انتظار را بررسی کنند.

او مشتاقانه گفت: «شما منحصر به فرد هستید، شما پیشگام هستید. به گفته او، در شغلی که زمانی مردانه بود، آنها این حرفه را انتخاب کرده بودند. ما می خواهیم که شما به این آکادمی افتخار کنید و می خواهیم رشد کند. یک گروه لینکدین تشکیل شده است و قرار است علاوه بر گردهمایی های فیزیکی بیشتر، گروه های واتس اپ نیز داشته باشند. برخی از داوران نیز آنجا بودند: الکس کارمایکل از SSAIB، تام بروکس از انجمن آتش نشانی و امنیت، و رئیس انجمن مشاوران امنیتی، پل ایستر.

پس از صحبت کردن، یونا همانطور که در گردهمایی انجام داد تاکید کرد که مایل است هر فینالیست WiS یا برنده ای که ارتباط خود را از دست داده است – همانطور که در طول سال ها اجتناب ناپذیر است – از طریق Liz Lloyd – ایمیل [email protected] در تماس باشد.

یونا از تمایل به ساختن پل – برای افسران خط مقدم، رفع موانع در صورتی که می خواهند به پلیس بپیوندند، یا اگر می خواهند بودجه آموزشی را تامین کنند، صحبت کرد. برای کسانی که ممکن است بخواهند شرکت‌های خود را راه‌اندازی کنند (همانطور که Una انجام داد، یک شرکت تاسیساتی در دوره‌ای که یک زن این کار را انجام می‌داد، چه برسد به امنیت خصوصی)، مربیگری. او همچنین امیدوار است که CPD (توسعه حرفه ای مستمر) را ترتیب دهد.

به نام برخی از اعضای هیئت مدیره: دبرا ویتینگهام، از برج لندن. آیلین ریستال، اکنون از نیروهای امنیتی سپاه، در سامرست هاوس در لندن. شیوانشی شارما، کارآفرینی که مدیر بازاریابی IPSA است. جوزف مک گی از Securitatum; دکتر گیل کلاف؛ دیو و ابی فولرتون از شرکت نگهبانی Professional Security (بدون ارتباطی با مجله؛ همچنین از آنها به عنوان حامیان غذا و نوشیدنی فراوان و دوست داشتنی تشکر می کنم) و وکیل مدافع Kedra Winter، علاوه بر روی کوپر، لیز لوید و مارک رو از مجله امنیت حرفه ای .

همچنین تصاویر بیشتری از راه اندازی را در بخش گالری وب سایت مشاهده کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/wis-academy-launch/