راه اندازی انجمن تقلب جنوب غرب


بریستول محل راه اندازی انجمن تقلب جنوب غرب بود (SWFF) جمعه گذشته مارک رو می نویسد.

در تصویر از چپ به راست، مارک شلفورد، پلیس محلی ایون و سامرست و کمیسر جرم و جنایت (PCC)، که در زمینه جرایم سایبری برای انجمن ملی PCCها رهبری می‌کند، هستند. جیمز گلیدون، شریک، در شرکت حقوقی و میزبان پا آنستی و رئیس مشترک انجمن؛ بارونس مورگان از کوتس، یکی از سخنرانان صبح؛ و عضو هیئت مدیره SWFF دن وایت، وکیل دادگستری و مدیر ارشد بازرگانی (CCO) Synalogik Innovative Solutions Ltd.

دن از جمله سخنرانان انجمن کلاهبرداری میدلندز در تابستان گذشته بود که در نسخه چاپی ماه اوت مجله امنیتی حرفه‌ای به نمایش درآمد و شرکت او نرم‌افزار جمع‌آوری داده، اتوماسیون و شناسایی ریسک را برای بررسی انطباق و تقلب ارائه می‌دهد. او به امنیت حرفه‌ای گفت: «در جنوب غربی ما بزرگترین تجمع کسب‌وکارهای سایبری در خارج از لندن را داریم. این یک پایگاه واقعی برای مشاغلی است که به طیف وسیعی از نگرانی‌های مربوط به تقلب، هم در دولت و هم در بخش خصوصی کمک می‌کنند.»

انجمن های تقلب منطقه ای ایده جدیدی نیست. جنوب غرب در اواسط دهه 2000 یکی داشت. میدلندز و لندن بیش از همه امتحان خود را پس داده اند. دلیل وجود آنها از بین نرفته است – و به نظر می رسد زمان آنها دوباره به دلایل فشار و کشش فرا رسیده است. با توجه به اینکه تنها بخش کوچکی از مواردی که به مرکز گزارش ملی پلیس گزارش‌دهی Action Fraud گزارش می‌شوند به پیگرد قانونی می‌رسند، کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا در مورد کلاهبرداری اقدامات بیشتری انجام شود. پلیس، همانطور که راه اندازی شنیده شد، پذیرای ملاقات با صنعت خصوصی در نیمه راه است، صرفاً برای اینکه تصویر بهتری از تقلب در آنجا بدست آورد.

در حالی که لندن مکان آشکاری برای داشتن یک انجمن تقلب است، با توجه به اینکه پلیس شهر لندن آیا پیشتاز ملی برای جرایم اقتصادی است، و شهر مرکز مالی (و جرایم مالی) است، چرا انجمن های منطقه ای وجود دارد؟ از آنجا که همانطور که دن و دیگران به Professional Security گفتند، بریستول (مانند لیدز، بیرمنگام و ادینبورگ – عجیب است که اسکاتلند ایده انجمن کلاهبرداری را قبول نکرده است) خدمات حرفه ای پررونق و رو به رشدی دارد – شرکت های حسابداری (PwC دارای دفاتری در مجاورت Foot Anstey است. مشرف به ایستگاه تمپل میدز)، شرکت های حقوقی و بانک ها. از این رو مخاطبان راه اندازی (با حمایت مالی شرکت های نرم افزاری Synlogik و Altia)، از آن بخش ها علاوه بر خرده فروشی، پلیس و دانشگاه ها هستند.

این راه‌اندازی ابتدا از زبان یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره SWFF، استیو ریچاردز، یکی از شرکای Foot Anstey، که در زمینه کلاهبرداری در شرکت رهبری می‌کند شنیده شد. سپس بارونس مورگان، نماینده سابق محافظه کار که اکنون عضو مجلس اعیان است، آمد رئیس کمیته یک تحقیق (که از انجمن کلاهبرداری میدلندز به عنوان بخشی از جمع آوری شواهد آن بازدید کرد) در مورد کلاهبرداری انجام داد. در نوامبر گزارش شده است. این پاسخ دولت به گزارش اتفاق افتاده است تنها یک روز قبل از راه اندازی.

همانطور که این پاسخ مشخص شد، مبارزه با کلاهبرداری بیش از پلیس و دادگاه ها و بخش عمومی نیاز دارد، زیرا باید به ارتقای مهارت های عمومی برای شناسایی کلاهبرداری ها، همکاری با بخش های مالی، مخابرات و فناوری برای طراحی کلاهبرداری و نوسازی سیستم ها کمک کند. چارچوب قانونی بریتانیا. همانطور که بارونس مورگان در انتشار گزارش خود اشاره کرد. همانطور که بیشتر تقلب ها به صورت آنلاین اتفاق می افتد، نامرئی باقی می ماند. از این رو آخرین سخنران صبح قبل از جلسه پانل مورد توجه بود: دکتر هنری هیلمن از دانشکده حقوق در دانشگاه ریدینگ، در مورد ارز دیجیتال.

خود پایان نامه در سمت قانونی – و پولشویی – چنین ارزهایی قرار داشت. در مورد اینکه آیا یا چگونه می توان در آن سرمایه گذاری کرد، پیام او این بود “خریدار مراقب باشید”.

برای دستیابی به نتایج بهتر، پول بیشتری می‌طلبد، زیرا یک چیز بزرگ‌تر کردن خط لوله عدالت کیفری – همانطور که گزارش بارونس مورگان نشان می‌دهد، کلاهبرداری 41 درصد از کل جرایم علیه افراد در انگلستان و ولز را تشکیل می‌دهد. با این حال پلیس تنها یک درصد را به مبارزه با جرایم اقتصادی اختصاص می دهد. همچنین به اشتراک گذاری داده ها بین بخش دولتی و خصوصی، و اراده سیاسی و صنعت نیاز دارد تا آنچه را که می خواهد بیان کند – از این رو یک سازمان چتر بریتانیا از انجمن های منطقه ای به ریاست راب بروکر، که یکی از شرکت کنندگان بود، تشکیل می شود.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی ماه آوریل مجله امنیتی حرفه ای. همچنین مقاله در مورد را ببینید وب سایت Foot Anstey.

بازدید کنید https://swff.org.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/south-west-fraud-forum-launch/