راه اندازی انجمن تقلب شمال غرب


انجمن تقلب شمال غرب (NWFF) دوباره راه اندازی شده است، با پشتیبانی واحد جرایم سازمان یافته منطقه شمال غرب (ROCU)، و توسط بارکلیز حمایت می شود. مانند انجمن‌های دیگر مناطق، به‌ویژه لندن و میدلندز، NWFF قصد دارد بستری را برای اعضا فراهم کند تا آگاهی خود را از جدیدترین انواع و روندهای کلاهبرداری افزایش دهند و در عین حال دانش و بهترین شیوه را به اشتراک بگذارند تا اعضای خود را برای مبارزه با کلاهبرداری و جرایم سایبری بهتر مجهز کنند.

هیئت مدیره NWFF توسط کلر گراهام، تصویر؛ او شریک یک شرکت حقوقی است TLT LLP، یک محقق مستقر در دفتر این شرکت در منچستر. مانند سایر انجمن ها، NWFF شامل ترکیبی از عمومی و خصوصی برای ارائه دانش خاص بخش خود خواهد بود. هیئت مدیره متشکل از اعضایی است که از واحد جرایم سازمان‌یافته منطقه‌ای شمال غرب، فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک (FSB)، داده‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی NAFN، مرجع مبارزه با تقلب NHS، خدمات ورشکستگی، آژانس حسابرسی داخلی دولت، استانداردهای تجارت شمال غرب، امور مالی بریتانیا، وکلا TLT، واقعیت دارایی ، اورشدز ساترلند، گرانت تورنتون، داینز، هورویچ فارلی و سانتاندر.

NWFF مجموعه ای از رویدادها را برای اعضای خود برای یادگیری و شبکه برنامه ریزی می کند: وبینارها، سمینارهای صبحانه و جلسات شبکه ای، و یک کنفرانس سالانه که برای پنج شنبه، 10 نوامبر 2022 درج می شود. اعضا همچنین از به روز رسانی های منظم، اخبار، و هشدارهای شرکای خود و یک پورتال وب سایت فقط برای اعضا.

بازرس کارآگاه شیفا چاودوری جونز، از ROCU شمال غرب و رئیس افتخاری NWFF گفت: «کلاهبرداری بزرگترین نوع جرم در این کشور است که از 30 درصد تا 40 درصد از کل جرایم برابری می کند. کلاهبرداری بیش از هر نوع جرم دیگری به مردم می رسد و همچنین اعتقاد بر این است که بسیار کم گزارش شده است. پیش‌بینی می‌شود که گزارش‌های تقلب تا سال 2025 25 درصد افزایش یابد، بنابراین برای سازمان‌ها مهم‌تر از همیشه است که خود را برای مبارزه با تقلب بهتر مجهز کنند و این چیزی است که NWFF متعهد به حمایت از آن است.

اکنون عضو شوید و به موقع به رویداد راه اندازی NWFF بپیوندید. یک وبینار در مورد امنیت سایبری و دارک وب، در روز پنجشنبه، 29 سپتامبر، بین ساعت 9 صبح تا 11 صبح. برای جزئیات مراجعه کنید: www.northwestfraudforum.co.uk.

هزینه عضویت سالانه NWFF 75 پوند در سال یا 175 پوند شامل بلیط کنفرانس سالانه است.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/north-west-fraud-forum-launch-2/