راه اندازی فناوری سکوریتاس | امنیت حرفه ای


فناوری سکوریتاس راه اندازی شده است و بخش امنیت الکترونیکی Securitas و STANLEY Security را گرد هم می آورد. این امر پس از خرید STANLEY Security توسط Securitas در ژوئیه 2022 رخ می دهد.

تونی بایرلی، رئیس جهانی فناوری سکوریتاس، گفت: «ما از راه‌اندازی رسمی فناوری سکوریتاس و به اشتراک گذاشتن ارزش فوق‌العاده‌ای که به‌عنوان شریک امنیتی به ارمغان می‌آوریم با مشتریان به اشتراک می‌گذاریم، بسیار هیجان‌زده هستیم. ما به عنوان یک ارائه دهنده جهانی سه مزیت متمایز داریم: افراد، فناوری و دانش. من فوق العاده به سازمانی که با هم می سازیم و تاریخ غنی و تخصص عمیق در صنعت که به ما کمک می کند در بازار پیشرو باشیم، افتخار می کنم.”

وینسنت پوتی، رهبر تجاری بریتانیا، گفت: «با فناوری Securitas، ما در حال ایجاد چیزی متفاوت و منحصر به فرد در امنیت الکترونیک هستیم. این نشان دهنده احساس خدمات، تخصص فناوری و ظرفیت ما برای نوآوری است که با هم از مشتریان ما در دنیایی در حال تغییر حمایت می کند.

و رئیس امنیت الکترونیک بریتانیا، آرتور اگنیو، گفت: “این زمان بسیار هیجان انگیزی برای همه درگیران است و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا به مردم نشان دهیم فناوری Securitas بالقوه می تواند به آنها کمک کند تا متوجه شوند – به عنوان مشتری، به عنوان کارمند، و در بسیاری موارد دیگر. ظرفیت ها.»

فناوری Securitas حدود 13000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند که بیش از 5100 تکنسین میدانی را شامل می شود. بیش از 500 در بریتانیا این شرکت سیستم ها و خدمات ویدئویی، دسترسی، نفوذ، آتش سوزی و یکپارچه، از طراحی و نصب تا نظارت و تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد.

بایرلی اضافه کرد: «هدف ما برای کمک به تبدیل جهان به مکانی امن‌تر باقی می‌ماند و این با اطمینان از اینکه مشتریان در قلب همه کارهای ما هستند شروع می‌شود. به عنوان یک کسب و کار کاملاً یکپارچه و متمرکز بر فناوری امنیتی، ما در موقعیت مناسبی هستیم تا ارزش بیشتری را برای مشتریان خود قفل کنیم – چه محلی، منطقه ای، ملی یا جهانی باشند و یک سایت واحد برای ایمن سازی داشته باشند یا به یک شرکت پیچیده و جامع چند سایتی نیاز داشته باشند. برنامه امنیتی.”

بازدید کنید securitatechnology.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/securitas-technology-launch/