راه حل امنیتی چند لایه – شماره 7 2022

فناوری فیبر نوری نصب شده بر روی حصار، تشخیص می دهد که آیا فردی قصد دارد از آن بالا برود، زیر آن را حفر کند یا از آن عبور کند. Optex Fiber SenSys را می توان برای محیط های حصارکشی شده از 50 متر تا بیش از 100 کیلومتر استفاده کرد، برای دوام در محیط های خشن و خطرناک طراحی شده است و می تواند از راه دور بدون نیاز به برق یا ارتباطات در میدان مستقر شود.

فناوری LiDAR دیوارها و هواپیماهای لیزری مجازی با وضوح بالا را برای محافظت از محیط‌ها، ساختمان‌ها، سقف‌ها و دارایی‌ها ایجاد می‌کند. Redscan Pro LiDARs با استفاده از تجزیه و تحلیل حسگر داخلی، می تواند اندازه، سرعت و فاصله یک شی متحرک را شناسایی و تشخیص دهد، مکان دقیق یک مزاحم(ها) را مشخص کند و پاسخ امنیتی سریع را فعال کند.

Optex همچنین می‌تواند رادارهای امنیتی فشرده و دوربرد ارائه دهد که تشخیص زودهنگام بالای حصار از 200 متر تا 1.5 کیلومتر و مناطقی تا 380 هکتار را ارائه می‌دهد.

سنسورهای LiDAR

برای اطلاعات بیشتر با Optex تماس بگیرید، [email protected]، www.optex-europe.comمنبع: https://www.securitysa.com/17861R

راه حل امنیتی چند لایه

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت)

فیبر نوری

رادار امنیتی فشرده

وقتی صحبت از محافظت از اماکن و سایت‌های بزرگ‌تر و جلوگیری از نفوذ متجاوزان به میان می‌آید، Optex، سازنده پیشرو در تشخیص شناسایی، شما را با ترکیبی از فناوری‌ها برای ایجاد یک راه‌حل امنیتی چند لایه پوشش می‌دهد.

چیزی که حسگرهای فیبر نوری ما را به بخشی جدایی ناپذیر از هر سیستم امنیتی چندلایه تبدیل می کند، توانایی آن ها برای تشخیص موقعیت یک متجاوز در امتداد بزرگ ترین محیط ها و دادن شانس بهتر برای متوقف کردن آنها قبل از اینکه حتی فرصتی برای جلوگیری از آن داشته باشند، است. وارد سایت شوید Optex همچنین دارای قابلیت های یک فناوری مدفون، Echo Point است. این فناوری که مانند راه حل نصب شده روی حصار یا دیوار کار می کند، می تواند محل نفوذ را شناسایی و مکان یابی کند.

سری Redwall در ترکیب با سیستم‌های دوربین مداربسته کار می‌کند تا تشخیص مطمئن و دقیق را با مناطق تشخیص مستقل برای تعیین موقعیت و ردیابی یک یا چند متجاوز فراهم کند. حسگرهای SIP Redwall بخشی از سیستم امنیتی گسترده‌تر، می‌توانند نور امنیتی، هشدارهای صوتی و دوربین‌ها را فعال کنند تا مزاحمان را از ادامه راه بازدارند.

سری Redscan Pro با ONVIF سازگار است و حفاظت با امنیت بالا را در مناطق بزرگ با برد تا 100 متر فراهم می کند. سنسورها همچنین دارای یک دوربین داخلی هستند که به پیکربندی و تجزیه و تحلیل پس از رویداد کمک می‌کند و راه‌حل و دقت نهایی را در هنگام تشخیص مزاحم ارائه می‌دهد. حداکثر هشت منطقه مستقل را ارائه می دهد که می توانند به صورت جداگانه تنظیم شوند تا اندازه های مختلف اشیاء را تشخیص دهند.

SIP های Redwall

اسکات ویلسون، مدیر بخش Optex در آفریقا، می‌گوید که هدف این شرکت فقط ارائه محصولات نیست، بلکه افزایش ارزش ارائه شده به مشتری است. طیف وسیعی از سنسورها و فرستنده‌های بی‌سیم ما می‌توانند به سخت‌افزار و نرم‌افزار دیگر متصل شوند و مدیریت کارآمدتر امنیت یا امکانات را ممکن می‌سازند. آشکارسازهای مزاحم را می توان با پلتفرم های VMS یا PSIM ادغام کرد تا با فعال کردن آلارم و روشنایی، و ردیابی افراد و اشیاء در نماهای دوربین، به بهبود عملکرد دوربین های مداربسته کمک کند.

رادار تحت تأثیر نور مستقیم خورشید، مه، غبار یا گرد و غبار قرار نمی گیرد و به راحتی مستقر می شود و به سیستم های دوربین مدار بسته و VMS متصل می شود. حداکثر 20 مسیر ممکن را در یک زمان پشتیبانی می کند، با هوش مصنوعی داخلی در لبه، بنابراین وسایل نقلیه، حیوانات و افراد را می توان متمایز کرد.