راه حل امنیت صنعتی سبز – شماره 5 2022

راه حل امنیت صنعتی سبز

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

با استفاده از جادوگرهای پیکربندی خودکار، VAST 2 می تواند زمان و هزینه نصب چندین سیستم نظارت دوربین را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. برای مدیریت کارآمد ویدیو، VAST 2 همچنین نقشه‌های 2.5 بعدی تعاملی چندلایه را با مدیریت هشدار ارائه می‌کند. علاوه بر این، VAST 2 برای راه‌حل‌های الحاقی آینده از جمله حفاظت از خطا، راه‌حل‌های شبکه صوتی IP، TCP و راه‌حل‌های ادغام مقیاس‌پذیر است.

نرم‌افزار مدیریت ویدیوی IP VAST 2 Vivotek با ارائه عملکرد آسان بر روی چندین نمایشگر با نرم‌افزار Matrix Video Wall و طرح‌بندی سفارشی برای سازگاری با جهت‌های راهرو و پانوراما، نیازهای دنیای واقعی کارخانه DET 7 را برآورده می‌کند.

کارخانه جدید Delta Electronics 7 (DET 7) در تایلند گواهینامه طلایی LEED (رهبری در طراحی انرژی و محیطی) را در رده ساخت و ساز جدید از شورای ساختمان سبز ایالات متحده (USGBC) دریافت کرد. برای این ساختمان سبز، Vivotek یک راه‌حل نظارت IP صنعتی هوشمند و جامع و مقیاس‌پذیر شامل دوربین‌ها، سوئیچ‌های PoE و یک سیستم مدیریت ویدیو برای اطمینان از ایمنی کارمندان و مشتریان با محافظت لایه‌ای از امنیت سایبری 24/7 TrendMicro طراحی کرد.

با پیشرفت دیجیتالی شدن، افزایش ادغام و همگرایی فناوری اطلاعات و فناوری عملیاتی، دارایی ها را در برابر حوادث و حملات امنیت سایبری آسیب پذیر می کند. Vivotek با Trend Micro برای ارائه دوربین های تحت شبکه با نرم افزار ضد نفوذ Trend Micro همکاری کرد. راه حل امنیت سایبری با پروتکل های صنعت مطابقت دارد و دائماً سپرهای محکمی برای افزایش محافظت در برابر حملات سایبری مختلف فراهم می کند.

سیستم امنیتی شامل امنیت برای محیط تاسیسات از جمله نرده ها، چراغ ها و دروازه ها، حریم خصوصی داده های امن و زیرساخت های حیاتی است. آخرین اما نه کم اهمیت، حریم خصوصی کاربر در کل سیستم نظارت محافظت می شود. این سیستم دارای بیش از 178 دوربین نظارت IP هوشمند، از جمله دوربین‌های 5 مگاپیکسلی IB9387-HT برای داخل/خارج واریفوکال گلوله، دوربین‌های 5 مگاپیکسلی FD9187-HT گنبدی ثابت واریفوکال داخلی و دوربین‌های 5 مگاپیکسلی FE9380-HV indoor/outdoor fisheyes36. علاوه بر این، این سیستم دارای سوئیچ های PoE، سوئیچ های کابینت PoE در فضای باز و همچنین VAST 2 VMS است.


امنیت سایبری در لبه

Vivotek Smart Stream III دوربین‌ها را قادر می‌سازد تا کیفیت را برای مناطق مورد نظر بهینه کنند و به طور خودکار رمزگذاری را تنظیم کنند، کارایی استفاده از پهنای باند را به حداکثر می‌رسانند و نیازهای ذخیره‌سازی را کاهش می‌دهند و در عین حال کیفیت تصویر بالا را حفظ می‌کنند. پهنای باند و مصرف ذخیره سازی را تا 90 درصد در مقایسه با H.264 کاهش می دهد و منابع را به طور موثر بهینه می کند.

در موارد حملات امنیت سایبری، اپراتورها می توانند ویدئوهای چند کاناله را از دوربین های Vivotek و پست های NVR به سرعت صادر کنند. حملات امنیت سایبری را می توان با عملکرد جستجوی رویداد جستجو و بازپخش کرد و به عنوان محرک در عملکرد مدیریت هشدار تنظیم شد. علاوه بر این، Smart Search II به کاربران امکان می دهد اشیاء خاص یا ویدیوهای مربوط به شخص را جستجو کنند. همچنین این امکان را فراهم می کند که یک منطقه سفارشی را در هر منطقه مهمی متمرکز کنید.

برای اطلاعات بیشتر با Vivotek، +886 2 8245 5282 تماس بگیرید، [email protected]، www.vivotek.com

منبع: https://www.securitysa.com/17458R