راه حل برق خارج از شبکه برای املاک مسکونی – شماره 1 2023

راه حل برق خارج از شبکه برای املاک مسکونی

شماره 1 2023 انتخاب سردبیر، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، املاک مسکونی (صنعت)، محصولات

Coral Beach Estate، یک شهرک مسکونی لوکس مستقر در شرق لندن، با کاهش بار و قطع برق به دلیل بحران انرژی آفریقای جنوبی و همچنین خرابکاری زیرساخت های برق آن دست و پنجه نرم می کند. برخی از قطعی ها بیش از هشت ساعت به طول انجامیده و باعث اختلالات اساسی در زندگی ساکنان شده است.

ظرفیت محلول خورشیدی 388 کیلووات ساعت، در حالی که محلول ذخیره انرژی باتری (BESS) ظرفیت 1458 مگاوات ساعت خواهد داشت. این سیستم انرژی شامل یک سیستم ردیاب محوری منحصر به فرد است که به پنل های خورشیدی اجازه می دهد قوس روزانه خورشید را دنبال کنند و بازدهی را در هر متر مربع زمین مورد استفاده به حداکثر برسانند.

برای اطلاعات بیشتر، با IMPOWER، 0470 21 300 +27، [email protected] تماس بگیرید، www.impower.solarمنبع: https://www.securitysa.com/18791R

ساخت این پروژه در هفته اول ژانویه 2023 آغاز شد و انتظار می‌رود تا پایان ژوئن 2023 تکمیل و راه‌اندازی شود. این بدان معناست که ساکنان Coral Beach Estate به زودی از استقلال برق از طریق منبع انرژی تجدیدپذیر برخوردار خواهند شد. Charles Pittaway Snr، رئیس انجمن صاحبان خانه‌های کورال بیچ، این را گفت: «خوشحالیم که بدانیم املاک ما به زودی از بین می‌روند، ساکنان ما به زودی از مزایای انرژی خورشیدی و باتری برخوردار خواهند شد. ما مفتخریم که بخشی از این ابتکار عمل هستیم. این املاک ساحلی مرجانی را در خط مقدم انتقال استقلال انرژی قرار می دهد.

این راه حل استقلال قدرت را برای Coral Beach Estate فراهم می کند و به طور موثر کاهش بار را از بین می برد. هزینه انرژی خورشیدی و باتری با هزینه Eskom در سال اول مطابقت دارد. با این حال، نرخ تشدید سالانه آن بسیار کمتر از افزایش NERSA خواهد بود. جی نایدو، مدیر عامل IMPOWER در مورد این پروژه گفت: “ما معتقدیم که این راه حل عالی برای بحران انرژی است که بسیاری با آن مواجه هستند، زیرا تمام مشکلات معمولاً غیرقابل حل، یعنی هزینه های سرمایه گذاری/سرمایه گذاری بالای پروژه، توسعه را برطرف می کند. و ریسک‌ها/پیچیدگی‌های مهندسی، در دسترس نبودن برق، و افزایش روزافزون هزینه انرژی.

IMPOWER با توسعه یک راه حل برق خارج از شبکه از طریق یک مدل سفارشی “توافقنامه خرید برق” 20 ساله، به این بحران پاسخ داده است، که به انجمن مالکان خانه اجازه می دهد تا برای برق بر اساس هزینه مصرفی و با پیش پرداخت صفر پرداخت کند. هزینه ها این راه حل توسعه یافته، مهندسی شده است و در حال حاضر توسط IMPOWER در حال ساخت است.