راه حل تجزیه و تحلیل رفتاری و VMS یکپارچه – شماره 5 2022

راه حل یکپارچه با استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و درک موقعیت‌ها و رویدادها در حین آشکار شدن، آگاهی موقعیتی را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد.

راه حل های مدیریت ویدیوی Qognify برای کمک به سازمان های سازمانی طراحی شده اند تا تأثیر حوادث را به حداقل برسانند. این امر با یک رویکرد پلتفرم باز با رابط های قدرتمند مبتنی بر درایور امکان پذیر می شود که تعامل دو طرفه با سیستم های شخص ثالث مانند کنترل دسترسی یا تجزیه و تحلیل ویدیو را امکان پذیر می کند. این پیشرفت‌ها نیاز به جابجایی بین سیستم‌ها و برنامه‌های مختلف را از بین می‌برند، بنابراین درک موقعیتی بهتری ایجاد می‌کنند و واکنش را سرعت می‌بخشند و در عین حال تمرکز روی صحنه در حال توسعه را حفظ می‌کنند.

Pat Aiello، معاون توسعه و فروش کسب‌وکار، آمریکای شمالی، viisights، می‌گوید: «ادغام تجزیه و تحلیل‌های رفتاری هوشمند viisights با Qognify VMS و Ocularis یک راه‌حل مجتمع مقرون‌به‌صرفه و قدرتمند را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به طور چشمگیری امنیت و ایمنی را افزایش می‌دهد، در حالی که به طور مؤثر به حداقل رساندن ریسک و بدهی.»

تجزیه و تحلیل رفتاری یکپارچه و راه حل VMS

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

جرمی هوارد، معاون فروش، امنیت فیزیکی آمریکا در Qognify می‌افزاید: «ما شاهد نیاز روزافزون به راه‌حل‌های امنیت فیزیکی کاملاً یکپارچه هستیم که سازمان‌ها را قادر می‌سازد رویدادهای مهم را در زمان واقعی شناسایی کنند تا بتوانند به سرعت پاسخ دهند و به حداقل برسند. تاثیر آنها تجزیه و تحلیل رفتاری نوآورانه viisights لایه جدیدی از هوش و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده را به پلتفرم‌های Qognify VMS و Ocularis اضافه می‌کند، بنابراین ارزش افزوده قابل‌توجهی به‌ویژه برای بازارهای عمودی مانند حمل‌ونقل عمومی، آموزش عالی، شهرهای هوشمند و ایمن، و محیط‌های پردیس شرکتی ایجاد می‌کند.

تجزیه و تحلیل رفتاری Viisights از آخرین پیشرفت‌ها در فناوری تصویربرداری برای ارائه معیارهای جدید در هوش ویدیویی استفاده می‌کند که با ارائه اطلاعات عملی برای به حداقل رساندن مسئولیت‌ها و جلوگیری از تشدید حوادث، از نظارت سنتی و پزشکی قانونی فراتر می‌رود. بر خلاف تجزیه و تحلیل ویدئویی مرسوم که از فناوری پیکسل برای تشخیص اشیاء ساکن و طبقه بندی اشیا استفاده می کند، تجزیه و تحلیل رفتاری viisights از هوش مصنوعی برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و درک اقدامات و رویدادها به طور مستقل استفاده می کند. این سطح از درک ویدئو مبتنی بر اجرای منحصر به فرد شبکه های عصبی عمیق است که قادر به تجزیه و تحلیل و تعریف فعالیت های خاص با استفاده از جریان های ویدئویی از دوربین های امنیتی معمولی است.

برای اطلاعات بیشتر به www.viisights.comمنبع: https://www.securitysa.com/17391R

viisights، توسعه‌دهنده سیستم‌های تشخیص رفتار برای هوش ویدیویی بلادرنگ، و Qognify، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پیشرفته مدیریت ویدیو (VMS)، برای ارائه یک راه‌حل یکپارچه یکپارچه که تشخیص و تجزیه و تحلیل رویداد را خودکار می‌کند، شریک شده‌اند.